Dames 1

1e in poule Landelijk - D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
Bemmel D1
Boxmeer D1
Arnhem D1
Civicum D1
Leusden D1
Zevenaar D1
Mezen D1
Beuningen D1
HCM D1
Eemvallei D1
Apeldoorn D1
Twente D1
Zondag 7 april
5
Zevenaar D1
4
Mezen D1
1
Civicum D1
2
Leusden D1
3
Boxmeer D1
1
Arnhem D1
1
Twente D1
2
Bemmel D1
2
Eemvallei D1
4
Apeldoorn D1
3
Beuningen D1
4
HCM D1
Zondag 24 maart
2
Bemmel D1
0
Eemvallei D1
0
Arnhem D1
4
Twente D1
5
Leusden D1
1
Boxmeer D1
1
Mezen D1
3
Civicum D1
2
Zevenaar D1
3
Beuningen D1
2
Apeldoorn D1
0
HCM D1
Zondag 17 maart
2
Civicum D1
1
Zevenaar D1
2
Boxmeer D1
0
Mezen D1
1
Twente D1
2
Leusden D1
9
Eemvallei D1
0
Arnhem D1
2
HCM D1
2
Bemmel D1
1
Beuningen D1
5
Apeldoorn D1

Wedstrijdschema

D1
Twente D1
Thuis
14-04-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157480
AFGELAST, Eerst genoemde team is niet aanwezig, Scheidsrechters: David Dikkers, Derk Lodiers
Boxmeer D1
D1
Uit
21-04-2024 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1157484
Locatie: Sloot, De, Boxmeer
D1
Civicum D1
Thuis
26-05-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157492
Scheidsrechters: Bas Jonker, Derk Lodiers
Zevenaar D1
D1
Uit
02-06-2024 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1157495
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
D1
Mezen D1
Thuis
09-06-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157503
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Hans van 't Hul
Leusden D1
D1
Uit
16-06-2024 12:45
1. Rabobank veld (Waterveld)
Nr. 1157506
Locatie: Sportpark 'De Vallei', Stoutenburg

Poule stand (1e in poule Landelijk - D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn D11613215015041
2.Bemmel D11611324421036
3.HCM D11611234122035
4.Eemvallei D11611055127033
5.Twente D1167363531024
6.Leusden D1167093433021
7.Zevenaar D1165473241019
8.Civicum D1165292730017
9.Beuningen D1165293043017
10.Mezen D1164483135016
11.Boxmeer D11633102547012
12.Arnhem D1161114116604

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 26 mei
14:45
D2Zwolle D6
Scheidsrechters: D1
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)

Team resultaten

EemvaTwentZevenMezenCivicBoxmeBeuniBemmeApeldLeusdHCM DArnhe
Eemvallei D16 - 22 - 05 - 16 - 14 - 22 - 43 - 12 - 19 - 0
Twente D13 - 12 - 11 - 42 - 05 - 11 - 21 - 21 - 23 - 0
Zevenaar D13 - 35 - 43 - 01 - 12 - 33 - 42 - 10 - 4
Mezen D10 - 13 - 33 - 31 - 35 - 2 - 0 - 23 - 1
Civicum D11 - 22 - 12 - 22 - 14 - 21 - 21 - 25 - 0
Boxmeer D13 - 30 - 12 - 02 - 12 - 32 - 81 - 23 - 1
Beuningen D11 - 12 - 13 - 33 - 20 - 31 - 54 - 13 - 4
Bemmel D12 - 04 - 04 - 21 - 0 - 2 - 11 - 14 - 07 - 1
Apeldoorn D12 - 1 - 5 - 05 - 03 - 22 - 24 - 02 - 06 - 0
Leusden D16 - 31 - 2 - 1 - 22 - 05 - 12 - 11 - 4
HCM D1 - 4 - 11 - 14 - 21 - 02 - 23 - 12 - 16 - 1
Arnhem D11 - 40 - 42 - 4 - 2 - 20 - 31 - 41 - 00 - 3