Dames veterinnen C

5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
4
Lochem DA
0
Mezen DA
2
Twente DA
5
Apeldoorn DC
9
Bully DA
0
Hattem DA
0
Ommen DA
11
Zwolle DB
Zondag 8 september
17
Hattem DA
0
Ommen DA
0
Zwolle DB
4
Lochem DA
1
Mezen DA
2
Twente DA
0
HCHN DA
10
Bully DA

Wedstrijdschema

DC
Lochem DA
Thuis
22-09-2019 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 273784
Scheidsrechters: DJ1
Ommen DA
DC
Uit
29-09-2019 09:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 273785
DC
Hattem DA
Thuis
06-10-2019 10:45
Autohaas (Water)
Nr. 273786
Zwolle DB
DC
Uit
13-10-2019 12:45
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 273787
DC
Mezen DA
Thuis
03-11-2019
Nr. 273788
DC
Bully DA
Thuis
10-11-2019
Nr. 273789
HCHN DA
DC
Uit
17-11-2019 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 273790
Lochem DA
DC
Uit
01-12-2019
Nr. 276269
DC
Twente DA
Thuis
08-03-2020
Nr. 273791
Lochem DA
DC
Uit
15-03-2020
Nr. 273793
DC
Ommen DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 273792
Hattem DA
DC
Uit
29-03-2020
Nr. 273794
DC
Zwolle DB
Thuis
05-04-2020
Nr. 273795
Mezen DA
DC
Uit
19-04-2020
Nr. 273796
Bully DA
DC
Uit
17-05-2020
Nr. 273797
DC
HCHN DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 273798

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully DA220019006
2.Lochem DA22008006
3.Hattem DA210117903
4.Zwolle DB210111403
5.Apeldoorn DC11005203
6.Twente DA21014603
7.Mezen DA20021600
8.HCHN DA100101000
9.Ommen DA200202800

Fluit dienst

Zondag 22 september
11:00
DBNijmegen DA
Scheidsrechters: DC
Veldhuis Advies (Zand)

Team resultaten

ApeldOmmenHCHN ZwollHatteTwentLocheBullyMezen
Apeldoorn DC
Ommen DA0 - 11
HCHN DA0 - 10
Zwolle DB0 - 4
Hattem DA17 - 0
Twente DA2 - 5
Lochem DA4 - 0
Bully DA9 - 0
Mezen DA1 - 2