Dames veterinnen C

3e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
3
Apeldoorn DC
1
Twente DA
0
Mezen DA
5
Lochem DA
1
Hattem DA
4
Bully DA

Wedstrijdschema

DC
Mezen
Thuis
05-04-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 432686
Scheidsrechters: HC
DC
Zwolle
Thuis
05-04-2020
Nr. 273795
Mezen
DC
Uit
19-04-2020
Nr. 273796
Zwolle DB
DC
Uit
10-05-2020 12:45
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 432692
Twente DA
DC
Uit
17-05-2020 12:45
RABO veld (Waterveld)
Nr. 432695
DC
HCHN
Thuis
24-05-2020
Nr. 273798
DC
Lochem DA
Thuis
07-06-2020 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 432696
Scheidsrechters: DJ3
Bully DA
DC
Uit
14-06-2020 12:45
2. Siers (Waterveld)
Nr. 273797
HCHN
DC
Uit
14-06-2020
Nr. 307381

Poule stand (3e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully DA10910654028
2.Lochem DA10910538028
3.Apeldoorn DC97024811021
4.Hattem DA105144227016
5.Twente DA104153316013
6.Zwolle DB103162228010
7.Mezen DA103161828010
8.HCHN DA910854603
9.Ommen DA100010212000

Begeleiders (3)

Spelers (19)

Fluit dienst

Zondag 5 april
11:00
HCEde
Scheidsrechters: DC
veld 2 (Semi)
Zondag 24 mei
15:00
HCDieren HB
Scheidsrechters: DC
veld 2 (Semi)
Zondag 7 juni
10:45
DJ3Union DJ2
Scheidsrechters: DC
Autohaas (Water)

Overige activiteiten

Zondag 5 april
14:30 – 16:30
Bardienst zo 14:30-16:30: Dames C

Team resultaten

ApeldOmmenHCHN ZwollHatteTwentLocheBullyMezen
Apeldoorn DC5 - 13 - 11 - 40 - 25 - 0
Ommen DA0 - 200 - 111 - 111 - 13
HCHN DA0 - 42 - 01 - 20 - 70 - 10
Zwolle DB1 - 50 - 40 - 4
Hattem DA17 - 02 - 12 - 11 - 41 - 1
Twente DA2 - 514 - 01 - 10 - 24 - 0
Lochem DA9 - 05 - 05 - 32 - 12 - 24 - 0
Bully DA15 - 09 - 06 - 09 - 06 - 1
Mezen DA10 - 02 - 01 - 20 - 5