Dames veterinnen C

3e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
1
Twente DA
1
Zwolle DB
5
Lochem DA
3
Hattem DA
0
HCHN DA
4
Apeldoorn DC
15
Bully DA
0
Ommen DA
Zondag 10 november
0
Apeldoorn DC
2
Bully DA
2
Hattem DA
1
Twente DA
1
Ommen DA
13
Lochem DA
Zondag 3 november
14
Twente DA
0
Ommen DA
5
Apeldoorn DC
0
Mezen DA
2
Lochem DA
2
Bully DA
1
HCHN DA
2
Zwolle DB

Wedstrijdschema

Lochem DA
DC
Uit
01-12-2019 11:00
Kg 1 (Zandveld)
Nr. 276269
DC
Twente DA
Thuis
08-03-2020
Nr. 273791
Lochem DA
DC
Uit
15-03-2020
Nr. 273793
DC
Ommen DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 273792
Hattem DA
DC
Uit
29-03-2020
Nr. 273794
DC
Zwolle DB
Thuis
05-04-2020
Nr. 273795
Mezen DA
DC
Uit
19-04-2020
Nr. 273796
Bully DA
DC
Uit
17-05-2020 10:45
1. RABO (Waterveld)
Nr. 273797
DC
HCHN DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 273798
HCHN DA
DC
Uit
14-06-2020
Nr. 307381

Poule stand (3e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully DA8710523022
2.Lochem DA8710438022
3.Apeldoorn DC86024510018
4.Hattem DA84133022013
5.Twente DA83142813010
6.Mezen DA7214151807
7.Zwolle DB8215152307
8.HCHN DA710643403
9.Ommen DA8008110200

Begeleiders (3)

Spelers (20)

Team resultaten

ApeldOmmenHCHN ZwollHatteTwentLocheBullyMezen
Apeldoorn DC5 - 11 - 40 - 25 - 0
Ommen DA0 - 200 - 111 - 13
HCHN DA0 - 42 - 01 - 20 - 70 - 10
Zwolle DB1 - 50 - 40 - 4
Hattem DA17 - 02 - 12 - 11 - 1
Twente DA2 - 514 - 01 - 10 - 2
Lochem DA9 - 05 - 32 - 12 - 24 - 0
Bully DA15 - 06 - 09 - 06 - 1
Mezen DA10 - 02 - 01 - 2