Dames veterinnen C

3e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

DC
Twente DA
Thuis
08-03-2020
Nr. 273791
Lochem DA
DC
Uit
15-03-2020
Nr. 273793
DC
Ommen DA
Thuis
22-03-2020
Nr. 273792
Hattem DA
DC
Uit
29-03-2020
Nr. 273794
DC
Zwolle DB
Thuis
05-04-2020
Nr. 273795
Mezen DA
DC
Uit
19-04-2020
Nr. 273796
Bully DA
DC
Uit
17-05-2020 10:45
1. RABO (Waterveld)
Nr. 273797
DC
HCHN DA
Thuis
24-05-2020
Nr. 273798
HCHN DA
DC
Uit
14-06-2020
Nr. 307381

Poule stand (3e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully DA9810613025
2.Lochem DA9810488025
3.Apeldoorn DC86024510018
4.Hattem DA95134123016
5.Twente DA94143213013
6.Mezen DA93151823010
7.Zwolle DB103162228010
8.HCHN DA910854603
9.Ommen DA100010212000

Begeleiders (3)

Spelers (20)

Team resultaten

ApeldOmmenHCHN ZwollHatteTwentLocheBullyMezen
Apeldoorn DC5 - 11 - 40 - 25 - 0
Ommen DA0 - 200 - 111 - 111 - 13
HCHN DA0 - 42 - 01 - 20 - 70 - 10
Zwolle DB1 - 50 - 40 - 4
Hattem DA17 - 02 - 12 - 11 - 1
Twente DA2 - 514 - 01 - 10 - 24 - 0
Lochem DA9 - 05 - 05 - 32 - 12 - 24 - 0
Bully DA15 - 09 - 06 - 09 - 06 - 1
Mezen DA10 - 02 - 01 - 2