Veteranen D30-3

10e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 3 maart
Zwolle D30-1
Apeldoorn D30-3
QZ D30-1
Oosterbeek D30-1
Ede D30-1
Almelo D30-1
2
PW D30-1
7
Wageningen D30-1
Deventer D30-1
EHV D30-1

Wedstrijdschema

Zwolle D30-1
D30-3
Uit
03-03-2024 13:00
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1164308
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
PW D30-1
D30-3
Uit
10-03-2024 10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1164312
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
D30-3
Oosterbeek D30-1
Thuis
17-03-2024 10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164319
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Reinier Voute
Wageningen D30-1
D30-3
Uit
24-03-2024 10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1164321
Locatie: Sportpark 'De Bongerd', Wageningen
D30-3
QZ D30-1
Thuis
07-04-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164329
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Reinier Voute
D30-3
EHV D30-1
Thuis
14-04-2024 10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164331
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
Almelo D30-1
D30-3
Uit
18-04-2024 20:30
VDL Waterveld 1 (Waterveld)
Nr. 1164337
Locatie: Sportpark Hinseveld, Almelo
D30-3
Ede D30-1
Thuis
26-05-2024 12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164342
Scheidsrechters: H30-3
Deventer D30-1
D30-3
Uit
02-06-2024
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1164349
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
D30-3
Zwolle D30-1
Thuis
09-06-2024 14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164353
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes

Poule stand (10e in poule Oost Nederland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wageningen D30-196122516019
2.Oosterbeek D30-186022616018
3.Ede D30-17520184017
4.EHV D30-17421188014
5.Almelo D30-184222418014
6.Deventer D30-183141513010
7.Zwolle D30-182421416010
8.PW D30-19306162309
9.QZ D30-1810752503
10.Apeldoorn D30-3800872900

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 17 maart
12:45
D2Nijmegen D13
Scheidsrechters: D30-3
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Zondag 14 april
12:45
D2Nijmegen D16
Scheidsrechters: D30-3
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)

Team resultaten

EHV DEde DApeldZwollOosteQZ D3PW D3WagenDevenAlmel
EHV D30-15 - 03 - 31 - 3
Ede D30-14 - 11 - 13 - 04 - 0 -
Apeldoorn D30-31 - 40 - 20 - 22 - 3
Zwolle D30-1 - 1 - 43 - 00 - 02 - 2
Oosterbeek D30-15 - 22 - 14 - 17 - 4
QZ D30-10 - 34 - 1 - 0 - 2
PW D30-11 - 20 - 32 - 32 - 12 - 7
Wageningen D30-10 - 31 - 14 - 13 - 1
Deventer D30-1 - 1 - 25 - 02 - 13 - 4
Almelo D30-11 - 15 - 02 - 35 - 22 - 1