Dames Seven DS2
5e in poule Landelijk - B
2e in poule Landelijk - E
3e in poule Landelijk - J
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Vrijdag 26 april
Zwolle S2-mix
Zwolle S1-mix
Nunspeet S2-mix
Hardenberg S1-mix
Zwolle S1-mix
Zwolle HS1
Apeldoorn DS2
Zwolle S2-mix
Zwolle HS1
Nunspeet S2-mix
Hardenberg S1-mix
Apeldoorn DS2
Vrijdag 12 april
3
Nunspeet S2-mix
3
Zwolle S1-mix
Apeldoorn DS2
Zwolle HS1
Zwolle S1-mix
Apeldoorn DS2
2
Zwolle S2-mix
3
Hardenberg S1-mix
3
Zwolle HS1
2
Hardenberg S1-mix
1
Nunspeet S2-mix
3
Zwolle S2-mix
Wedstrijdschema
Er zijn geen wedstrijden
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zwolle HS1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 27 | 9 | 0 | 16 |
2. | Nunspeet S2-mix | 8 | 5 | 1 | 2 | 24 | 15 | 0 | 16 |
3. | Hardenberg S1-mix | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 7 | 0 | 15 |
4. | Zwolle S1-mix | 7 | 2 | 2 | 3 | 20 | 23 | 0 | 8 |
5. | Apeldoorn DS2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 24 | 0 | 3 |
6. | Zwolle S2-mix | 8 | 1 | 0 | 7 | 10 | 34 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Hattem S1-mix | 6 | 5 | 1 | 0 | 35 | 6 | 0 | 16 |
2. | Apeldoorn DS2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 30 | 6 | 0 | 14 |
3. | Epe S1-mix | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 20 | 0 | 7 |
4. | Nunspeet S1-mix | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 26 | 0 | 3 |
5. | Mezen S1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 30 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nunspeet S2-mix | 10 | 8 | 1 | 1 | 55 | 14 | 0 | 25 |
2. | Hardenberg DS1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 52 | 15 | 0 | 25 |
3. | Apeldoorn DS2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 39 | 25 | 0 | 16 |
4. | Zwolle DS1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 35 | 24 | 0 | 13 |
5. | Zwolle DS2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 41 | 0 | 9 |
6. | Apeldoorn DS1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 3 | 86 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Harde | Apeld | Nunsp | Zwoll | Zwoll | Zwoll | |
Hardenberg S1-mix | - | 3 - 0 | 7 - 2 | 8 - 0 | ||
Apeldoorn DS2 | 0 - 2 | 1 - 7 | 1 - 7 | - | - | |
Nunspeet S2-mix | - | 3 - 2 | 3 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | |
Zwolle S1-mix | - | 1 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | ||
Zwolle HS1 | 3 - 2 | 4 - 0 | - | 7 - 1 | 6 - 1 | |
Zwolle S2-mix | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 5 | - | 0 - 5 |
Mezen | Apeld | Epe S | Nunsp | Hatte | |
Mezen S1 | 0 - 8 | - | 0 - 1 | 0 - 8 | |
Apeldoorn DS2 | 8 - 0 | 4 - 2 | 6 - 0 | - | |
Epe S1-mix | 5 - 2 | 3 - 3 | 5 - 0 | 4 - 5 | |
Nunspeet S1-mix | - | - | - | 0 - 8 | |
Hattem S1-mix | - | 1 - 1 | 6 - 0 | 7 - 1 |
Apeld | Zwoll | Harde | Nunsp | Apeld | Zwoll | |
Apeldoorn DS2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 2 - 7 | 8 - 0 | 3 - 1 | |
Zwolle DS2 | 1 - 6 | 1 - 5 | 0 - 7 | 4 - 0 | 3 - 5 | |
Hardenberg DS1 | 7 - 2 | 2 - 3 | 3 - 2 | 13 - 0 | 2 - 1 | |
Nunspeet S2-mix | 2 - 1 | 5 - 0 | 3 - 3 | 10 - 1 | 4 - 1 | |
Apeldoorn DS1 | 1 - 10 | 1 - 5 | 0 - 11 | 0 - 9 | 0 - 6 | |
Zwolle DS1 | 1 - 1 | 6 - 2 | 1 - 3 | 3 - 6 | 10 - 0 |