MO18-2
3e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Maandag 25 maart
0
PW MO18-1
4
Apeldoorn MO18-2
Zaterdag 23 maart
5
Deventer MO18-1
0
PW MO18-1
1
Apeldoorn MO18-2
2
Flevoland MO18-1
2
Twente MO18-2
1
Zwolle MO18-2
5
Zutphen MO18-1
1
Lochem MO18-1
Zaterdag 16 maart
1
Zwolle MO18-2
1
Deventer MO18-1
0
Flevoland MO18-1
3
Zutphen MO18-1
3
Lochem MO18-1
1
Twente MO18-2
Zaterdag 9 maart
3
Zwolle MO18-2
3
Apeldoorn MO18-2
4
Lochem MO18-1
1
Flevoland MO18-1
3
Twente MO18-2
3
Deventer MO18-1
0
PW MO18-1
5
Zutphen MO18-1
Donderdag 7 maart
5
Zutphen MO18-1
1
Flevoland MO18-1
Zaterdag 2 maart
1
Deventer MO18-1
4
Lochem MO18-1
3
Zutphen MO18-1
1
Zwolle MO18-2
1
Flevoland MO18-1
1
PW MO18-1
2
Apeldoorn MO18-2
1
Twente MO18-2
Wedstrijdschema
Zutphen MO18-1
MO18-2
Uit
30-03-2024
10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1212475
Locatie: Zuidveen, Zutphen
MO18-2
Lochem MO18-1
Thuis
06-04-2024
17:40
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1212481
Scheidsrechters: Roel ter Horst, Jeroen Schut
MO18-2
Deventer MO18-1
Thuis
13-04-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1212483
Scheidsrechters: Marieke Stam, Agnes Warren-Steutel
Twente MO18-2
MO18-2
Uit
20-04-2024
13:45
Harrie Arendsen veld (Waterveld)
Nr. 1212487
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
MO18-2
Zwolle MO18-2
Thuis
11-05-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1212492
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, Tim Heisterkamp
Poule stand (3e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zutphen MO18-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 32 | 8 | 0 | 25 |
2. | Lochem MO18-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 32 | 17 | 0 | 20 |
3. | Apeldoorn MO18-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 15 | 0 | 14 |
4. | Deventer MO18-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 18 | 16 | 0 | 12 |
5. | Twente MO18-2 | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 | 23 | 0 | 8 |
6. | PW MO18-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 29 | 0 | 7 |
7. | Flevoland MO18-1 | 9 | 1 | 4 | 4 | 12 | 23 | 0 | 7 |
8. | Zwolle MO18-2 | 9 | 1 | 3 | 5 | 16 | 20 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (5)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Zwoll | Zutph | Twent | PW MO | Loche | Flevo | Deven | Apeld | |
Zwolle MO18-2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | |||
Zutphen MO18-1 | 3 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | 3 - 2 | ||||
Twente MO18-2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 3 - 3 | |||
PW MO18-1 | 1 - 0 | 0 - 5 | 2 - 8 | 0 - 1 | 0 - 4 | |||
Lochem MO18-1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 5 - 3 | ||||
Flevoland MO18-1 | 0 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Deventer MO18-1 | 4 - 3 | 5 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
Apeldoorn MO18-2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 |