MO18-3
Uitslag
Zaterdag 20 april
2
Upward MO18-2
2
Arnhem MO18-2
2
Apeldoorn MO18-3
2
Mezen MO18-2
1
Ares MO18-4
5
Dieren MO18-1
2
Oosterbeek MO18-2
2
Ede MO18-2
Zaterdag 13 april
2
Arnhem MO18-2
2
Oosterbeek MO18-2
1
Mezen MO18-2
3
Upward MO18-2
Zaterdag 6 april
1
Upward MO18-2
1
Apeldoorn MO18-3
2
Dieren MO18-1
1
Arnhem MO18-2
7
Ede MO18-2
0
Ares MO18-4
8
Oosterbeek MO18-2
0
Mezen MO18-2
Wedstrijdschema
Ares MO18-4
MO18-3
Uit
07-05-2024
19:00
Notariskantoor Schuite veld 4 (Zandveld)
Nr. 1212878
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Arnhem MO18-2
MO18-3
Uit
11-05-2024
11:40
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212885
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ede MO18-2 | 12 | 10 | 2 | 0 | 52 | 16 | 0 | 32 |
2. | Oosterbeek MO18-2 | 13 | 8 | 3 | 2 | 49 | 23 | 0 | 27 |
3. | Upward MO18-2 | 13 | 6 | 2 | 5 | 30 | 25 | 0 | 20 |
4. | Dieren MO18-1 | 12 | 6 | 2 | 4 | 26 | 23 | 0 | 20 |
5. | Arnhem MO18-2 | 13 | 5 | 4 | 4 | 29 | 34 | 0 | 19 |
6. | Apeldoorn MO18-3 | 12 | 3 | 3 | 6 | 23 | 23 | 0 | 12 |
7. | Mezen MO18-2 | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 | 36 | 0 | 11 |
8. | Ares MO18-4 | 12 | 0 | 0 | 12 | 11 | 57 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Epe MO18-1-mix | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 5 | 0 | 15 |
2. | Apeldoorn MO18-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 9 |
3. | Gorssel/Epse MO18-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 15 | 0 | 7 |
4. | Lochem MO18-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 14 | 0 | 6 |
5. | Deventer MO18-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 15 | 0 | 4 |
6. | Ares MO18-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 27 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Sterre de Kock
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ares | Ede M | Upwar | Ooste | Mezen | Diere | Arnhe | Apeld | |
Ares MO18-4 | 0 - 5 | 3 - 6 | 0 - 6 | 1 - 3 | 1 - 5 | 2 - 3 | ||
Ede MO18-2 | 7 - 0 | 4 - 3 | 4 - 0 | 8 - 2 | 3 - 1 | |||
Upward MO18-2 | 6 - 0 | 0 - 5 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | |
Oosterbeek MO18-2 | 6 - 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | 8 - 0 | 3 - 2 | 7 - 2 | 4 - 3 | |
Mezen MO18-2 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 0 - 4 | 2 - 0 | ||
Dieren MO18-1 | 4 - 1 | 2 - 3 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 6 | ||
Arnhem MO18-2 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | ||
Apeldoorn MO18-3 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 |
Gorss | Loche | Epe M | Deven | Ares | Apeld | |
Gorssel/Epse MO18-1 | 2 - 10 | 8 - 1 | 1 - 3 | |||
Lochem MO18-2 | 0 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
Epe MO18-1-mix | 6 - 0 | 7 - 3 | 6 - 0 | |||
Deventer MO18-2 | 1 - 1 | 6 - 0 | ||||
Ares MO18-2 | 1 - 0 | 0 - 11 | ||||
Apeldoorn MO18-3 | 4 - 1 | 2 - 0 |