Meisjes A4

4e klasse Meisjes A regulier Poule A

5e in poule 4e klasse Meisjes A regulier Poule A
5e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
Zwolle MA8
1
Almelo MA4
1
Deventer MA3
0
HCHN MA2
8
Epse MA1
0
Twente MA5
Zaterdag 11 mei
Almelo MA4
Apeldoorn MA4
1
Twente MA5
1
Zwolle MA8
1
Deventer MA3
1
Epse MA1
1
Almelo MA5
7
HCHN MA2

Wedstrijdschema

HCHN MA2
MA4
Uit
25-05-2019 15:30
Zandveld
Nr. 12682
Locatie: Sportpark Gagelman, NIJVERDAL - Veld 1
Almelo MA4
MA4
Uit
01-06-2019 14:30
Zandveld
Nr. 21921
Locatie: Sportpark Hinseveld, ALMELO - The Indian Maharadja

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Epse MA1131012629031
2.HCHN MA21310123814031
3.Deventer MA3138323415027
4.Almelo MA4127234219023
5.Apeldoorn MA4114162538013
6.Zwolle MA8132473447010
7.Twente MA513211096507
8.Almelo MA5120111114801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Avanti MA15500650015
2.PW MA25221151008
3.HCHN MA25212151807
4.Almelo MA5520332406
5.Apeldoorn MA4511361904
6.Twente MA5510423503

Spelers (1)

Team resultaten

AlmAlmApeDevEpsHCHTweZwo
Almelo MA45 - 32 - 11 - 12 - 110 - 0
Almelo MA50 - 51 - 60 - 21 - 31 - 70 - 1
Apeldoorn MA40 - 62 - 40 - 30 - 53 - 23 - 3
Deventer MA31 - 13 - 13 - 01 - 11 - 06 - 06 - 2
Epse MA14 - 06 - 09 - 01 - 36 - 08 - 04 - 1
HCHN MA24 - 25 - 02 - 02 - 16 - 02 - 1
Twente MA50 - 72 - 10 - 80 - 100 - 11 - 1
Zwolle MA84 - 13 - 32 - 33 - 31 - 61 - 312 - 2
AlmApeAvaHCHPWMTwe
Almelo MA50 - 182 - 1
Apeldoorn MA40 - 10 - 132 - 2
Avanti MA112 - 06 - 016 - 0
HCHN MA23 - 22 - 29 - 0
PW MA23 - 08 - 0
Twente MA52 - 00 - 2