Meisjes C5

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
0
Almelo MC5
12
Apeldoorn MC5
1
Twente MC6
5
Twente MC5
Zaterdag 14 september
6
Apeldoorn MC5
2
Haackey MC2
1
Almelo MC5
12
Twente MC6
Zaterdag 7 september
21
Bully MC8
1
Almelo MC5
3
Haackey MC2
6
Twente MC5

Wedstrijdschema

Bully MC8
MC5
Uit
28-09-2019 14:00
Siers veld (Zandveld)
Nr. 233337
MC5
Twente MC5
Thuis
05-10-2019 13:15
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 233341

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC5330024609
2.Bully MC8220025206
3.Twente MC5220011406
4.Twente MC63102171203
5.Haackey MC2300361600
6.Almelo MC5300324500

Team resultaten

BullyAlmelApeldTwentTwentHaack
Bully MC821 - 1
Almelo MC50 - 121 - 12
Apeldoorn MC56 - 2
Twente MC61 - 5
Twente MC5
Haackey MC23 - 6