Meisjes C5

2e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse F
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
9
Gorssel/Epse MC1
2
Deventer MC4
0
Apeldoorn MC5
0
Zutphen MC3
2
Zwolle MC6
0
Zevenaar MC2
Zaterdag 9 november
1
Zwolle MC6
4
Gorssel/Epse MC1
3
Deventer MC4
4
Apeldoorn MC5
3
Zevenaar MC2
1
Zutphen MC3
Zaterdag 2 november
3
Gorssel/Epse MC1
0
Zevenaar MC2
2
Apeldoorn MC5
1
Zwolle MC6

Wedstrijdschema

MC5
Zevenaar MC2
Thuis
23-11-2019 13:15
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 307038
Scheidsrechters: Joep Veldhuis, Bernd van den Berg
Epse MC1
MC5
Uit
30-11-2019 10:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 307042

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gorssel/Epse MC1330016309
2.Apeldoorn MC532106407
3.Zutphen MC331115404
4.Zwolle MC631024603
5.Zevenaar MC231023603
6.Deventer MC4300361700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twente MC55410265013
2.Apeldoorn MC55320268011
3.Bully MC853113814010
4.Haackey MC25203281906
5.Twente MC65104243003
6.Almelo MC5500536900

Begeleiders (6)

Spelers (13)

Team resultaten

GorssZwollApeldZutphZevenDeven
Gorssel/Epse MC13 - 09 - 2
Zwolle MC61 - 42 - 0
Apeldoorn MC52 - 10 - 0
Zutphen MC3
Zevenaar MC23 - 1
Deventer MC43 - 4
BullyAlmelApeldTwentTwentHaack
Bully MC821 - 12 - 24 - 1
Almelo MC50 - 121 - 121 - 14
Apeldoorn MC50 - 06 - 2
Twente MC65 - 101 - 5
Twente MC510 - 0
Haackey MC28 - 23 - 6