Meisjes C5

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twente MC55410265013
2.Apeldoorn MC55320268011
3.Bully MC853113814010
4.Haackey MC25203281906
5.Twente MC65104243003
6.Almelo MC5500536900

Begeleiders (6)

Spelers (14)

Team resultaten

BullyAlmelApeldTwentTwentHaack
Bully MC821 - 12 - 24 - 1
Almelo MC50 - 121 - 121 - 14
Apeldoorn MC50 - 06 - 2
Twente MC65 - 101 - 5
Twente MC510 - 0
Haackey MC28 - 23 - 6