Meisjes C5

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule H

4e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule H
4e in poule 3e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
5
Dieren MC1
1
Deventer MC5
0
Upward MC5
5
Bemmel MC3
1
Apeldoorn MC5
2
Epse MC1
Donderdag 16 mei
3
Upward MC5
4
Dieren MC1
Zaterdag 11 mei
2
Apeldoorn MC5
3
Dieren MC1
8
Epse MC1
1
Upward MC5
9
Bemmel MC3
0
Deventer MC5

Wedstrijdschema

Bemmel MC3
MC5
Uit
25-05-2019 10:30
Semiveld
Nr. 16799
Locatie: Sportp. Ressen, RESSEN - Veld 3 Huisman TK
MC5
Deventer MC5
Thuis
01-06-2019 09:30
veld 4 (Zand)
Nr. 16944

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bemmel MC38710365022
2.Dieren MC197023518021
3.Epse MC185122613016
4.Apeldoorn MC5821591407
5.Upward MC59207163406
6.Deventer MC5801744201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deventer MC410811446025
2.Ares MC5107212914023
3.EHV MC3104241413014
4.Apeldoorn MC5103251217011
5.Zwolle MC1010217123307
6.Haackey MC31020853306

Spelers (3)

Team resultaten

ApeBemDevDieEpsUpw
Apeldoorn MC50 - 32 - 31 - 23 - 1
Bemmel MC39 - 04 - 21 - 18 - 1
Deventer MC50 - 00 - 42 - 100 - 2
Dieren MC12 - 11 - 25 - 14 - 0
Epse MC13 - 16 - 13 - 48 - 1
Upward MC50 - 10 - 53 - 44 - 1
ApeAreDevEHVHaaZwo
Apeldoorn MC51 - 21 - 01 - 15 - 02 - 1
Ares MC55 - 01 - 12 - 04 - 07 - 0
Deventer MC44 - 06 - 02 - 15 - 09 - 1
EHV MC32 - 12 - 21 - 33 - 01 - 2
Haackey MC31 - 02 - 30 - 70 - 22 - 1
Zwolle MC101 - 12 - 31 - 70 - 13 - 0