MO12-4
Uitslag
Donderdag 25 april
4
Apeldoorn MO12-4
3
Apeldoorn MO12-3
Wedstrijdschema
MO12-4
Twello MO12-2
Thuis
25-05-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319937
Scheidsrechters: Zoie IJsselsteijn, Heidi Snel
MO12-4
Ares MO12-2
Thuis
01-06-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319940
Scheidsrechters: Ruben Boon, Alexander Hanselaar
Zwolle MO12-3
MO12-4
Uit
08-06-2024
10:05
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 1319943
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zwolle MO12-3 | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | 5 | 0 | 17 |
2. | Twello MO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 13 | 7 | 0 | 15 |
3. | Ares MO12-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 9 | 0 | 14 |
4. | Apeldoorn MO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 | 16 | 0 | 6 |
5. | Apeldoorn MO12-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 | 25 | 0 | 6 |
6. | HCHN MO12-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 14 | 22 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Apeldoorn MO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 7 | 0 | 12 |
2. | Apeldoorn MO12-3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 10 | 0 | 11 |
3. | Mezen MO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 7 | 0 | 10 |
4. | Upward MO12-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 18 | 0 | 4 |
5. | Ede MO12-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | 0 | 3 |
6. | Arnhem MO12-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 14 | 0 | 2 |
Teambegeleiders (6)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Twell | Zwoll | Apeld | Ares | HCHN | Apeld | |
Twello MO12-2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | ||
Zwolle MO12-3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 6 - 1 | |||
Apeldoorn MO12-4 | 0 - 2 | 6 - 3 | 4 - 3 | |||
Ares MO12-2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||
HCHN MO12-1 | 0 - 3 | 8 - 0 | 1 - 3 | |||
Apeldoorn MO12-3 | 0 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 0 - 2 |
Apeld | Upwar | Arnhe | Mezen | Ede M | Apeld | |
Apeldoorn MO12-4 | 6 - 0 | 3 - 1 | ||||
Upward MO12-3 | 0 - 5 | 2 - 4 | ||||
Arnhem MO12-2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | |||
Mezen MO12-2 | 8 - 1 | 3 - 0 | 3 - 3 | |||
Ede MO12-2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | |||
Apeldoorn MO12-3 | 5 - 3 | 2 - 0 |