Veteranen H30-3
1e in poule Oost Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
0
Ares H30-2
3
Arnhem H30-3
1
Doetinchem H30-1
1
Mezen H30-1
QZ H30-1
Apeldoorn H30-3
Zondag 14 april
4
Arnhem H30-3
1
QZ H30-1
Nijmegen H30-3
Mezen H30-1
Donderdag 11 april
0
Mezen H30-1
2
Arnhem H30-3
Zondag 7 april
2
Ares H30-2
7
Nijmegen H30-3
4
Doetinchem H30-1
3
Arnhem H30-3
Donderdag 4 april
2
Mezen H30-1
2
Apeldoorn H30-3
Wedstrijdschema
H30-3
Doetinchem H30-1
Thuis
12-05-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165809
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Hans van 't Hul
H30-3
Ares H30-2
Thuis
26-05-2024
10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165816
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Hans van 't Hul
H30-3
Arnhem H30-3
Thuis
09-06-2024
10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165823
Scheidsrechters: David Dikkers, Philip Kroes
Nijmegen H30-3
H30-3
Uit
16-06-2024
Nr. 1165826
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Poule stand (1e in poule Oost Nederland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Apeldoorn H30-3 | 13 | 11 | 1 | 1 | 55 | 16 | 0 | 34 |
2. | Arnhem H30-3 | 15 | 9 | 0 | 6 | 45 | 28 | 0 | 27 |
3. | Doetinchem H30-1 | 14 | 8 | 1 | 5 | 41 | 34 | 0 | 25 |
4. | Mezen H30-1 | 14 | 6 | 3 | 5 | 34 | 32 | 0 | 21 |
5. | Nijmegen H30-3 | 13 | 6 | 0 | 7 | 40 | 39 | 0 | 18 |
6. | Ares H30-2 | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 | 55 | 0 | 8 |
7. | QZ H30-1 | 13 | 1 | 3 | 9 | 20 | 49 | 0 | 6 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (13)
Joost Hamming
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ares | Apeld | QZ H3 | Nijme | Mezen | Doeti | Arnhe | |
Ares H30-2 | 1 - 8 | 2 - 2 | 6 - 1 | 0 - 6 | 0 - 5 | 0 - 2 | |
Apeldoorn H30-3 | 5 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 5 - 0 | 8 - 1 | 2 - 1 | |
QZ H30-1 | 1 - 1 | 1 - 10 | 2 - 5 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 4 | |
Nijmegen H30-3 | 4 - 1 | 3 - 4 | 3 - 1 | 7 - 2 | 1 - 5 | 2 - 4 | |
Mezen H30-1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 5 | 3 - 1 | 0 - 2 | |
Doetinchem H30-1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 7 - 1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 1 - 6 | |
Arnhem H30-3 | 3 - 4 | 2 - 3 | 3 - 1 | 4 - 2 | 1 - 2 | 3 - 4 |