Veteranen LA

3e in poule Heren Veteranen L Veteranen L Hoofdklasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
4
Upward HLA
0
Upward HLB
3
Bemmel HLA
4
Wageningen HLA
2
Oosterbeek HLA
1
Union HLA
1
Apeldoorn HLA
1
Kromhouters HLA
Zondag 8 september
2
Wageningen HLA
3
Apeldoorn HLA
0
Kromhouters HLA
4
Upward HLA
0
Upward HLB
3
Oosterbeek HLA
1
Union HLA
1
Bemmel HLA

Wedstrijdschema

Upward HLB
HLA
Uit
22-09-2019 13:55
Dirkzwager veld 3 (Waterveld)
Nr. 248894
HLA
Union HLA
Thuis
29-09-2019 15:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248895
Scheidsrechters: HC
Oosterbeek HLA
HLA
Uit
06-10-2019 13:00
Laag (Semiveld)
Nr. 248898
HLA
Upward HLA
Thuis
13-10-2019 11:00
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 248905
Bemmel HLA
HLA
Uit
03-11-2019 13:00
Veld 3 Huisman TK (Semiveld)
Nr. 248907
HLA
Wageningen HLA
Thuis
10-11-2019
Nr. 248911
Kromhouters HLA
HLA
Uit
17-11-2019 12:45
McDonald's veld (Waterveld)
Nr. 248915
HLA
Upward HLB
Thuis
24-11-2019
Nr. 248919
Union HLA
HLA
Uit
08-03-2020
Nr. 248926
HLA
Oosterbeek HLA
Thuis
15-03-2020
Nr. 248927
Upward HLA
HLA
Uit
22-03-2020
Nr. 248933
HLA
Bemmel HLA
Thuis
29-03-2020
Nr. 248936
Wageningen HLA
HLA
Uit
05-04-2020
Nr. 248942
HLA
Kromhouters HLA
Thuis
19-04-2020
Nr. 248943
Upward HLB
HLA
Uit
10-05-2020
Nr. 248949
HLA
Union HLA
Thuis
17-05-2020
Nr. 248951
Oosterbeek HLA
HLA
Uit
24-05-2020
Nr. 248955
HLA
Upward HLA
Thuis
07-06-2020
Nr. 248958
Bemmel HLA
HLA
Uit
14-06-2020
Nr. 248963

Poule stand (3e in poule Heren Veteranen L Veteranen L Hoofdklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward HLA22008006
2.Oosterbeek HLA22005106
3.Apeldoorn HLA21104304
4.Wageningen HLA21016603
5.Bemmel HLA20114501
6.Union HLA20112301
7.Kromhouters HLA20111501
8.Upward HLB20020700

Spelers (2)

Fluit dienst

Zondag 29 september
11:00
HCArnhem HD
Scheidsrechters: HLA
veld 2 (Semi)

Team resultaten

WagenOosteBemmeKromhUnionUpwarUpwarApeld
Wageningen HLA2 - 3
Oosterbeek HLA2 - 1
Bemmel HLA3 - 4
Kromhouters HLA0 - 4
Union HLA1 - 1
Upward HLB0 - 3
Upward HLA4 - 0
Apeldoorn HLA1 - 1