Wedstrijdschema

MB1
Mezen MB1
Thuis
04-01-2020 14:30
Nr. 319240
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Deventer MB2
Ares MB1
Thuis
04-01-2020 15:20
Nr. 319241
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Mezen MB1
Flevoland MB1
Thuis
04-01-2020 16:10
Nr. 317719
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Zwolle MB2
Ares MB1
Thuis
04-01-2020 17:00
Nr. 317721
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Flevoland MB1
Deventer MB2
Thuis
04-01-2020 17:50
Nr. 317718
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MB1
Zwolle MB2
Thuis
04-01-2020 18:40
Nr. 317717
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Flevoland MB1
MB1
Uit
18-01-2020 14:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317725
Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Ares
MB1
Deventer MB2
Thuis
18-01-2020 16:10
Nr. 317720
Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Ares
Ares MB1
MB1
Uit
26-01-2020 11:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317726
Locatie: 't Dok, DRONTEN - veld 1 Zaalleiding: Flevoland
Zwolle MB2
MB1
Uit
26-01-2020 12:50
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317731
Locatie: 't Dok, DRONTEN - veld 1 Zaalleiding: Flevoland
Mezen MB1
MB1
Uit
02-02-2020 14:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317737
Locatie: De Sypel, HARDERWIJK - veld 1 Zaalleiding: Mezen
MB1
Flevoland MB1
Thuis
02-02-2020 16:10
Nr. 317732
Locatie: De Sypel, HARDERWIJK - veld 1 Zaalleiding: Mezen
Deventer MB2
MB1
Uit
08-02-2020 14:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317741
Locatie: Deventer zaalhockeyhal, DEVENTER - veld 1 Zaalleiding: Deventer
MB1
Ares MB1
Thuis
08-02-2020 16:10
Nr. 317736
Locatie: Deventer zaalhockeyhal, DEVENTER - veld 1 Zaalleiding: Deventer

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Sub-topklasse B".

Begeleiders (2)

Spelers (8)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Sub-topklasse B".