Zaalhockey Meisjes B6

2e klasse Meisjes B Poule B

6e in poule 2e klasse Meisjes B Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Zutphen MB4
MB6
Uit
03-02-2019 16:10
Nr. 1475
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1. Zaalleiding: EHV
MB6
Lochem MB3
Thuis
03-02-2019 17:50
Nr. 2041
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1. Zaalleiding: EHV
EHV MB4
MB6
Uit
10-02-2019 15:00
Nr. 3042
Locatie: 't Timpke, BORCULO - veld 1. Zaalleiding: Lochem
Deventer MB3
MB6
Uit
10-02-2019 17:30
Nr. 2895
Locatie: 't Timpke, BORCULO - veld 1. Zaalleiding: Lochem

Poule stand (6e in poule 2e klasse Meisjes B Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EHV MB36600477018
2.EHV MB463122415010
3.Lochem MB36222252508
4.Deventer MB36222111608
5.Zutphen MB46213171707
6.Apeldoorn MB6600665000

Team resultaten

ApeDevEHVEHVLocZut
Apeldoorn MB62 - 31 - 141 - 60 - 3
Deventer MB31 - 40 - 42 - 23 - 2
EHV MB314 - 08 - 1
EHV MB42 - 36 - 43 - 4
Lochem MB310 - 23 - 35 - 4
Zutphen MB42 - 22 - 4