Zaalhockey Meisjes B6

5e in poule Meisjes B 3e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
1
Gorssel/Epse MB1
4
Deventer MB5
2
Twello MB2
1
Upward MB6
2
Gorssel/Epse MB1
4
Ares MB6
8
Apeldoorn MB6
2
Twello MB2
4
Ares MB6
5
Upward MB6
7
Deventer MB5
1
Apeldoorn MB6
Zondag 5 januari
3
Ares MB6
7
Apeldoorn MB6
4
Twello MB2
1
Apeldoorn MB6
3
Upward MB6
3
Twello MB2

Wedstrijdschema

MB6
Epse MB1
Thuis
01-02-2020 09:30
Nr. 317826
Scheidsrechters: Floortje Huls, Marit Kuipers, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Deventer MB5
Twello MB2
Thuis
01-02-2020 10:20
Nr. 317828
Scheidsrechters: Floortje Huls, Marit Kuipers, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Epse MB1
Upward MB6
Thuis
01-02-2020 11:10
Nr. 317827
Scheidsrechters: Sabine Maneschijn, Marije Dijkkamp, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Ares MB6
Twello MB2
Thuis
01-02-2020 12:00
Nr. 317825
Scheidsrechters: Sabine Maneschijn, Marije Dijkkamp, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Upward MB6
Deventer MB5
Thuis
01-02-2020 12:50
Nr. 317829
Scheidsrechters: Carlijn Lottgering, Geerte Stegink, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MB6
Ares MB6
Thuis
01-02-2020 13:40
Nr. 317824
Scheidsrechters: Carlijn Lottgering, Geerte Stegink, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn

Poule stand (5e in poule Meisjes B 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deventer MB586203411020
2.Upward MB685122917016
3.Twello MB284312823015
4.Ares MB68215253807
5.Apeldoorn MB68206233206
6.Gorssel/Epse MB18116183604

Begeleiders (2)

Spelers (9)

Team resultaten

TwellGorssApeldUpwarAres Deven
Twello MB24 - 12 - 16 - 22 - 2
Gorssel/Epse MB12 - 55 - 22 - 41 - 4
Apeldoorn MB68 - 20 - 42 - 3
Upward MB63 - 3
Ares MB63 - 74 - 5
Deventer MB57 - 14 - 14 - 4