Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerVrijdag 24 mei
MO18-4
Bully MO18-4
Thuis
24-05-2024
18:30
Veld 4 - (zand)
Nr. 1212821
Zaterdag 25 mei
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr.
Benjamins en Funkids
MO12-2
Deventer MO12-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319856
Scheidsrechters: Philip Kroes, Victor Kroes
JO12-2
Epse JO12-1
Thuis
25-05-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1321039
Scheidsrechters: Robert-Jan Hukshorn, Sarah Snel
MO8-2
Dieren MO8-3-mix
Thuis
25-05-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel B
Nr. 1294643
wordt door ouders begeleid
JO10-1
Deventer JO10-1
Thuis
25-05-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr. 1294146
wordt door ouders begeleid
MO10-3
Doetinchem MO10-2
Thuis
25-05-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295686
wordt door ouders begeleid
MO9-4
Salland MO9-1-mix
Thuis
25-05-2024
09:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel B
Nr. 1295273
wordt door ouders begeleid
JO8-1
Zwolle JO8-3-mix
Thuis
25-05-2024
09:45
Veld 4 - (zand) - Deel A
Nr. 1293750
wordt door ouders begeleid
MO8-4
Almelo MO8-1
Thuis
25-05-2024
09:45
Veld 4 - (zand) - Deel B
Nr. 1294414
wordt door ouders begeleid
trimZa
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld 4 - (zand) - Deel D
Nr.
Zaterdagtrimmers
JO10-2
Almelo JO10-1-mix
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 4 - (zand) - Deel AB
Nr. 1294195
wordt door ouders begeleid
MO10-2
PW MO10-3
Thuis
25-05-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295795
wordt door ouders begeleid
JO16-2
Zutphen JO16-2
Thuis
25-05-2024
10:40
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1320579
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, Bart Phaff
MO10-5
PW MO10-4
Thuis
25-05-2024
10:40
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr. 1295794
wordt door ouders begeleid
MO16-4
Mezen MO16-3
Thuis
25-05-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318546
Scheidsrechters: Maarten van den Heuvel, Stan Keijsers
MO16-1
Nieuwegein MO16-1
Thuis
25-05-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280069
Scheidsrechters: Reinier Voute, Andy vd Stelt
MO12-4
Twello MO12-2
Thuis
25-05-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319937
Scheidsrechters: Zoie IJsselsteijn, Heidi Snel
JO12-1
Twente JO12-1
Thuis
25-05-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320886
Scheidsrechters: Menno Bax, Olivia Thunnissen
MO14-1
Bully MO14-1
Thuis
25-05-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1281295
Scheidsrechters: Peter van Bottenburg, David Dikkers
MO14-5
Zwolle MO14-9
Thuis
25-05-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319436
Scheidsrechters: Willem Nobels, Marnix Van Roode
MO16-2
Flevoland MO16-1
Thuis
25-05-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318146
Scheidsrechters: Reinier Voute, Jorrit van t Hul
JO14-1
Hilversum JO14-1
Thuis
25-05-2024
15:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280967
Scheidsrechters: David Dikkers, Hans van 't Hul
MO16-6
Wageningen MO16-4
Thuis
25-05-2024
16:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1318785
Scheidsrechters: Robert-Jan Hukshorn, Guusje Goudkuil
MO14-6
Twello MO14-2
Thuis
25-05-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319287
Scheidsrechters: Carlijn Van Keulen, Pien Platteel
MO18-1
Oosterbeek MO18-1
Thuis
25-05-2024
17:40
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1212541
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Victor Kroes
Twello MO9-2
MO9-1
Uit
25-05-2024
08:45
Veld 1 (A) (Semiveld)
Nr. 1295394
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Dalfsen MO8-1-mix
MO8-1
Uit
25-05-2024
09:00
Veld 1 (A) (Zandveld)
Nr. 1294385
Locatie: Sportpark Gerner Es, Dalfsen
Dieren MO8-1-mix
MO8-3
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 2 (A) (Zandveld)
Nr. 1294323
Locatie: Nieuw sportcomplex MHC Dieren, Dieren
Salland MO9-2-mix
MO9-3
Uit
25-05-2024
09:30
Veld 2 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1295305
Locatie: Sportpark 'Ramele', Raalte
Epe MO10-1-mix
MO10-4
Uit
25-05-2024
10:00
Veld 1 (CD) (Zandveld)
Nr. 1295764
Locatie: Sportpark 'de Wachtelenberg', Epe
Deventer JO9-1
JO9-1
Uit
25-05-2024
10:15
Veld 3 (AB) (Waterveld)
Nr. 1293903
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Arnhem MO12-4
MO12-5
Uit
25-05-2024
10:20
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1320356
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
EHV MO14-2
MO14-2
Uit
25-05-2024
11:00
1 KG water (Waterveld)
Nr. 1318988
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE
Zwolle MO12-3
MO12-3
Uit
25-05-2024
11:10
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 1319936
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zwolle MO14-5
MO14-3
Uit
25-05-2024
11:25
Ewepo(veld 5) (Zandveld)
Nr. 1319096
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
HCHN MO18-2
MO18-5
Uit
25-05-2024
11:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1213044
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
Deventer MO10-3
MO10-1
Uit
25-05-2024
11:30
Veld 3 (CD) (Waterveld)
Nr. 1295937
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Twello MO16-2
MO16-5
Uit
25-05-2024
11:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1318756
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Nijmegen JO14-3
JO14-2
Uit
25-05-2024
12:10
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1320745
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Maarssen JO16-1
JO16-1
Uit
25-05-2024
12:30
Crisp (1) (Waterveld)
Nr. 1280310
Locatie: Sportpark Oostwaard, Maarssen
Deventer MO12-1
MO12-1
Uit
25-05-2024
12:40
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319707
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Upward MO12-5
MO12-6
Uit
25-05-2024
13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320107
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Hattem MO16-2
MO16-3
Uit
25-05-2024
13:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318545
Locatie: Hazenakker, Hattem
Flevoland MO14-2
MO14-4
Uit
25-05-2024
14:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319555
Locatie: Sportpark 'De West', Dronten
Mezen JO16-2
JO16-3
Uit
25-05-2024
16:10
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320538
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Naarden JO18-2
JO18-1
Uit
25-05-2024
16:10
Veld 1 (Rabobank) (Waterveld)
Nr. 1198451
Locatie: Sportpark 'Naarden', Naarden
Zondag 26 mei
H30-3
Ares H30-2
Thuis
26-05-2024
10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165816
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Hans van 't Hul
D1
Civicum D1
Thuis
26-05-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1157492
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Derk Lodiers
D30-3
Ede D30-1
Thuis
26-05-2024
12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164342
Scheidsrechters: Philip Kroes, David Dikkers
D2
Zwolle D6
Thuis
26-05-2024
14:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1163489
Scheidsrechters: D1
H1
GHBS H1
Thuis
26-05-2024
14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1154995
Bondsarbitrage
Twente D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
10:30
Harrie Arendsen veld (Waterveld)
Nr. 1164511
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
Kromhouters D30-2
D30-2
Uit
26-05-2024
11:00
Kasteel Wijenburg (Waterveld)
Nr. 1278769
Locatie: Sportpark Rauwenhof, Tiel
Epse H45-1
H45-1
Uit
26-05-2024
12:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1298456
Locatie: Sportcomplex "Het Hassink", Epse
Oosterbeek H30-1
H30-1
Uit
26-05-2024
13:00
Laag (Semiveld)
Nr. 1165670
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
Hardenberg H1
H2
Uit
26-05-2024
14:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1165457
Locatie: Sportpark 'de Boshoek', Hardenberg