Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerZaterdag 20 april
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld 4 - (zand) - Deel AB
Nr.
Benjamins en Funkids, wordt door ouders begeleid
MO12-3
Twello MO12-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319932
Scheidsrechters: Heidi Snel, Robert-Jan Hukshorn
MO12-6
Zutphen MO12-2
Thuis
20-04-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320102
Scheidsrechters: Sarah Snel, Lara Bangma
MO9-1
Deventer MO9-4
Thuis
20-04-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr. 1295390
wordt door ouders begeleid
MO10-1
Mezen MO10-Geel
Thuis
20-04-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr. 1295934
wordt door ouders begeleid
MO10-3
Dieren MO10-1
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295685
wordt door ouders begeleid
MO8-3
Wageningen MO8-1
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel B
Nr. 1294321
wordt door ouders begeleid
MO8-2
Mezen MO8-Blauw
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld 4 - (zand) - Deel A
Nr. 1294642
wordt door ouders begeleid
trimZa
Thuis
20-04-2024
10:15
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr.
Zaterdagtrimmers
MO14-2
Hattem MO14-1
Thuis
20-04-2024
10:20
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1318986
Scheidsrechters: Koen van Kreij, Peter van Bottenburg
MO12-5
Oosterbeek MO12-4
Thuis
20-04-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320352
Scheidsrechters: Puck Driessen, Sophie Middelkoop, Eke fluit voor Sophie
MO9-2
Flevoland MO9-2
Thuis
20-04-2024
10:45
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr. 1295111
wordt door ouders begeleid
MO9-4
Zwolle MO9-5
Thuis
20-04-2024
10:45
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1333898
wordt door ouders begeleid
MO10-4
Flevoland MO10-2
Thuis
20-04-2024
10:45
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295760
wordt door ouders begeleid
MO18-5
Twello MO18-2
Thuis
20-04-2024
11:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1213047
Scheidsrechters: Rick den Brok, Joris Cornelissen
JO16-1
Shinty JO16-1
Thuis
20-04-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280303
Scheidsrechters: Reinier Voute, David Dikkers
JO18-3
Nijmegen JO18-3
Thuis
20-04-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212431
Scheidsrechters: Victor Evers, Niels Herscheit
MO14-1
HVA MO14-1
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1281294
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Menno Bax
MO16-5
HCHN MO16-2
Thuis
20-04-2024
13:15
Veld 4 - (zand)
Nr. 1318752
Scheidsrechters: Michael Martherus, Sander Zegwaard
MO14-4
Mezen MO14-5
Thuis
20-04-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319553
Scheidsrechters: Fleur van Toorn, Fiene Thiessens, Fien fluit voor Fiene
JO14-2
QZ JO14-1
Thuis
20-04-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1320738
Scheidsrechters: Naud Lezwijn, Toby Kraft
MO18-3
Mezen MO18-2
Thuis
20-04-2024
14:45
Veld 4 - (zand)
Nr. 1212880
Scheidsrechters: Jeroen Aardoom, Bart Haverman
JO18-1
Zutphen JO18-1
Thuis
20-04-2024
15:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1198449
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Reinier Voute
MO16-6
Doetinchem MO16-3
Thuis
20-04-2024
16:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1318784
Scheidsrechters: Mijke Brocken, Machteld Stroink, Philip fluit voor Machteld
MO16-3
Apeldoorn MO16-4
Thuis
20-04-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1318543
Scheidsrechters: Renee Verhoef, Rim Bruens
JO16-3
Ares JO16-2
Thuis
20-04-2024
16:15
Veld 4 - (zand)
Nr. 1320536
Scheidsrechters: Peter Prins, Remko Mulder
Ares MO14-4
MO14-5
Uit
20-04-2024
08:30
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319433
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Mezen MO12-1
MO12-1
Uit
20-04-2024
08:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319702
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Deventer MO8-1
MO8-4
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 2 (A) (Waterveld)
Nr. 1294411
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Deventer MO9-3
MO9-3
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 3 (AB) (Waterveld)
Nr. 1295300
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Zutphen JO12-1
JO12-1
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1320883
Locatie: Zuidveen, Zutphen
Hattem JO8-1
JO8-1
Uit
20-04-2024
09:30
Veld 1 (A) (Waterveld)
Nr. 1293749
Locatie: Hazenakker, Hattem
Lochem JO10-1
JO10-2
Uit
20-04-2024
09:45
Kg 1 (CD) (Zandveld)
Nr. 1294192
Locatie: Lochem, Lochem
Twello JO9-1
JO9-1
Uit
20-04-2024
09:45
Veld 1 (B) (Semiveld)
Nr. 1293901
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Zwolle MO8-1
MO8-1
Uit
20-04-2024
09:50
Leerentveld Vrijetijd (veld 4)(1/2) (A) (Waterveld)
Nr. 1294380
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
HCHN MO12-1
MO12-4
Uit
20-04-2024
10:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319934
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
Twente MO10-4
MO10-5
Uit
20-04-2024
10:30
Driesprong veld (CD) (Waterveld)
Nr. 1295791
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
Doetinchem JO16-1
JO16-2
Uit
20-04-2024
10:35
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1320577
Locatie: Sportpark Zuid, Doetinchem
Bully MO12-2
MO12-2
Uit
20-04-2024
10:45
2. Siers (Waterveld)
Nr. 1319853
Locatie: Sportpark Saasverlderlaan, Oldenzaal
Mezen JO10-Blauw
JO10-1
Uit
20-04-2024
11:25
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1294145
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Zutphen MO10-1
MO10-2
Uit
20-04-2024
11:25
Veld 3 (CD) (Semiveld)
Nr. 1295792
Locatie: Zuidveen, Zutphen
Deventer JO12-2
JO12-2
Uit
20-04-2024
11:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1321036
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Zwolle MO16-3
MO16-2
Uit
20-04-2024
12:15
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 1318143
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
EHV MO18-3
MO18-4
Uit
20-04-2024
12:40
3 KG water (Waterveld)
Nr. 1212824
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE
Loenen MO16-1
MO16-1
Uit
20-04-2024
13:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280062
Locatie: Sportpark 'De Heul', Loenen aan de Vecht
Twente MO18-2
MO18-2
Uit
20-04-2024
13:45
Harrie Arendsen veld (Waterveld)
Nr. 1212487
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
Deventer JO14-1
JO14-1
Uit
20-04-2024
13:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280964
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Ede MO18-1
MO18-1
Uit
20-04-2024
14:10
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1212544
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', Ede
Upward MO14-4
MO14-6
Uit
20-04-2024
15:25
Dirkzwager veld 3 (Waterveld)
Nr. 1319284
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', Arnhem
Apeldoorn MO16-3
MO16-4
Uit
20-04-2024
16:10
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318543
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
EHV JO18-1
JO18-2
Uit
20-04-2024
16:30
4 KG zand (Zandveld)
Nr. 1212251
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE
Zondag 21 april
H30-1
Arnhem H30-1
Thuis
21-04-2024
10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165666
AFGELAST, Tweede genoemde team is niet aanwezig
D30-1
Meppel D30-1
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1164506
Scheidsrechters: H45-1
H2
Twello H1
Thuis
21-04-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165448
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
H45-1
Ares H45-1
Thuis
21-04-2024
13:00
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1298450
Scheidsrechters: H30-1
QZ H30-1
H30-3
Uit
21-04-2024
10:00
Veld 1 NovioQ (Semiveld)
Nr. 1165813
AFGELAST, Tweede genoemde team is niet aanwezig, Locatie: Sportpark Staddijk, Nijmegen
HCM D30-1
D30-2
Uit
21-04-2024
10:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1278776
Locatie: Sportpark Drielsedijk, Arnhem
Nijmegen D12
D2
Uit
21-04-2024
11:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1163485
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
Boxmeer D1
D1
Uit
21-04-2024
12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1157484
Locatie: Sloot, De, Boxmeer
Amersfoort H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Orec Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1154976
Locatie: Sportpark 'Birkhoven', Amersfoort