Dames 1

6e in poule Landelijk - Poule B
11e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 4
15e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 3
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Zevenaar D1
D1
Uit
12-03-2023
Nr. 795967
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
D1
EHV D1
Thuis
19-03-2023
Nr. 788206
Bemmel D1
D1
Uit
26-03-2023 12:45
Veld 1 Rabobank (Waterveld)
Nr. 788212
Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
D1
Twente D1
Thuis
02-04-2023
Nr. 788218
Deventer D1
D1
Uit
16-04-2023
Nr. 788223
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
D1
HCM D1
Thuis
23-04-2023
Nr. 788230
Boxmeer D1
D1
Uit
14-05-2023 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 788234
Locatie: De Sloot, Boxmeer
D1
Almelo D1
Thuis
21-05-2023
Nr. 788242
D1
Arnhem D1
Thuis
04-06-2023
Nr. 788246
Civicum D1
D1
Uit
11-06-2023 12:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 788255
Locatie: Sportpark 'De Groenendijkse Kampen', Cuijk
D1
Westerduiven D1
Thuis
18-06-2023
Nr. 788259

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EHV D1119203615029
2.Deventer D1118212412026
3.Bemmel D1118123212025
4.HCM D1117043424021
5.Twente D1116322518021
6.Apeldoorn D1115152319016
7.Zevenaar D1115062728015
8.Civicum D1113262433011
9.Arnhem D1113171627010
10.Boxmeer D111218183307
11.Westerduiven D111218163107
12.Almelo D1111010153803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Soest D100000000
2.Bennebroek D100000000
3.Kieviten D100000000
4.Uden D100000000
5.Derby D100000000
6.Dopie D100000000
7.Dordrecht D100000000
8.Reigers D100000000
9.Oedenrode D100000000
10.Almelo D100000000
11.Apeldoorn D100000000
12.Barneveld D100000000
13.Waalwijk D100000000
14.Catwijck D100000000
15.Pollux D100000000
16.Maarssen D100000000
17.Rapid D100000000
18.Weesp D100000000
19.Boxmeer D100000000
20.Mezen D100000000
21.Zevenaar D100000000
22.Drunen D100000000
23.Pelikaan D100000000
24.Mijdrecht D100000000
25.Eemvallei D100000000
26.HCHN D100000000
27.Spitsbergen D100000000
28.FIT D100000000
29.Eersel D100000000
30.Ypenburg D100000000
31.Nova D100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk D1110010003
2.Dopie D111008003
3.Liberty D111006003
4.Lelystad D111006103
5.Venray D111006103
6.Kieviten D111006203
7.Maarssen D111005103
8.Shinty D111004003
9.Mijdrecht D111004103
10.Heesch D111004203
11.Barendrecht D111003103
12.HCM D111003103
13.HCHN D111003103
14.Eersel D111003103
15.Apeldoorn D111002003
16.FIT D111002003
17.Derby D111003203
18.Barneveld D111002103
19.Nuenen D111002103
20.Ypenburg D111001003
21.Catwijck D111001003
22.Rapid D111001003
23.Mezen D111001003
24.Spitsbergen D111004403
25.Boxmeer D111002203
26.Eemvallei D111001103
27.Zutphen D110014400
28.Vlijmen D110012200
29.Hilversum D110011100
30.Bleiswijk D110012300
31.Shot D110011200
32.Strawberries D110011200
33.Spijkenisse D110010100
34.Pijnacker D110010100
35.Leeuwarden D110010100
36.Wateringse veld D110010100
37.Gemert D110012400
38.Ommoord D110011300
39.Twente D110011300
40.Doetinchem D110011300
41.Horst D110011300
42.Nunspeet D110010200
43.Gouda D110010200
44.Spandersbosch D110011400
45.Prinsenbeek D110012600
46.IJburg D110011500
47.Haackey D110010400
48.Ares D110011600
49.Scoop D110011600
50.Tempo D110010600
51.Alkemade D110010800
52.Woerden D1100101000

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Team resultaten

EHV DWesteTwentZevenCivicBoxmeBemmeDevenApeldAlmelHCM DArnhe
EHV D11 - 05 - 25 - 22 - 13 - 23 - 1
Westerduiven D11 - 22 - 24 - 11 - 02 - 31 - 3
Twente D13 - 14 - 23 - 22 - 23 - 1
Zevenaar D16 - 22 - 10 - 21 - 25 - 23 - 0
Civicum D12 - 33 - 32 - 13 - 36 - 22 - 1
Boxmeer D12 - 83 - 01 - 32 - 31 - 2
Bemmel D11 - 16 - 14 - 14 - 04 - 12 - 0
Deventer D11 - 11 - 03 - 13 - 02 - 0
Apeldoorn D14 - 34 - 03 - 12 - 30 - 2
Almelo D11 - 22 - 30 - 11 - 30 - 7
HCM D15 - 13 - 11 - 32 - 63 - 2
Arnhem D12 - 54 - 22 - 21 - 22 - 12 - 5
Nova YpenbEerseFIT DSpitsHCHN EemvaMijdrPelikDruneZevenMezenBoxmeWeespRapidMaarsPolluCatwiWaalwBarneApeldAlmelOedenReigeDordrDopieDerbyUden KieviBenneSoest
Nova D1
Ypenburg D1
Eersel D1
FIT D1
Spitsbergen D1
HCHN D1
Eemvallei D1
Mijdrecht D1
Pelikaan D1
Drunen D1
Zevenaar D1
Mezen D1
Boxmeer D1
Weesp D1
Rapid D1
Maarssen D1
Pollux D1
Catwijck D1
Waalwijk D1
Barneveld D1
Apeldoorn D1
Almelo D1
Oedenrode D1
Reigers D1
Dordrecht D1
Dopie D1
Derby D1
Uden D1
Kieviten D1
Bennebroek D1
Soest D1
NunspIJburYpenbSpandEerseWaterFIT DSpitsVlijmHCHN ZutphEemvaVenraHeescMijdrNoordAlkemSpijkShot TwentLeeuwHaackMezenDoetiBoxmeWoerdRapidMaarsLelysPijnaOmmooCatwiBleisTempoPrinsLiberBarenBarneAres ApeldHorstStrawHilveDopieDerbyHCM DScoopNueneGemerKieviShintGouda
Nunspeet D10 - 2
IJburg D11 - 5
Ypenburg D1
Spandersbosch D1
Eersel D13 - 1
Wateringse veld D10 - 1
FIT D12 - 0
Spitsbergen D14 - 4
Vlijmen D12 - 2
HCHN D13 - 1
Zutphen D1
Eemvallei D11 - 1
Venray D16 - 1
Heesch D14 - 2
Mijdrecht D14 - 1
Noordwijk D1
Alkemade D10 - 8
Spijkenisse D10 - 1
Shot D11 - 2
Twente D1
Leeuwarden D10 - 1
Haackey D10 - 4
Mezen D1
Doetinchem D11 - 3
Boxmeer D1
Woerden D10 - 10
Rapid D1
Maarssen D1
Lelystad D16 - 1
Pijnacker D1
Ommoord D11 - 3
Catwijck D11 - 0
Bleiswijk D12 - 3
Tempo D10 - 6
Prinsenbeek D12 - 6
Liberty D1
Barendrecht D1
Barneveld D12 - 1
Ares D1
Apeldoorn D1
Horst D1
Strawberries D1
Hilversum D1
Dopie D1
Derby D1
HCM D1
Scoop D1
Nuenen D1
Gemert D1
Kieviten D1
Shinty D1
Gouda D1