Hockey
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
Maandag
VELD1
A
MC1
18:30 –
20:00
Bas Jonker
D1
20:00 –
22:15
Bas Jonker
B
MB2
18:30 –
20:00
Marco Vianen
D1
20:00 –
22:15
Bas Jonker
VELD2
A
MD2
17:00 –
18:30
Laila van der Stelt
MA2, MA3
18:45 –
19:45
BedrijfsH
20:00 –
22:30
B
MC2
17:00 –
18:30
Andy van der Stelt
MC5
18:45 –
19:45
Lousanne
BedrijfsH
20:00 –
22:30
VELD3
A
JB2
17:00 –
18:30
Sam van Wegen
JB3
18:45 –
19:45
Sam van Wegen
BedrijfsH
20:00 –
22:30
B
MD6
16:45 –
17:45
Peter Prins
JD4
17:45 –
18:45
Teet Steenmeijer
MB7
18:45 –
19:45
Teet Steenmeijer
BedrijfsH
20:00 –
22:30
VELD4
A
MD4
17:15 –
18:15
Otto Stroosma
BedrijfsH
20:00 –
22:30
B
MB6
17:15 –
18:15
Ivo Kuipers
MB5
18:15 –
19:45
Ivo Kuipers
BedrijfsH
20:00 –
22:30
Dinsdag
VELD1
A
MD1
17:00 –
18:30
Robert Keus
MB1
18:30 –
20:00
Yvo Stegers
D1
20:00 –
22:15
Bas Jonker
B
MD2
17:00 –
18:30
Laila van der Stelt
JC1
18:30 –
20:00
Jeroen Molenaar
D1
20:00 –
22:15
Bas Jonker
VELD2
A
JD2
16:30 –
18:00
Daan Weissink
JB1
18:30 –
20:00
Daan Weissink
H1
20:00 –
22:00
Daan Weissink - vrb seizoenshe
B
MD3
16:45 –
17:45
Meisjes B1
MC4
17:45 –
19:00
Fritjof
JA2
19:00 –
20:00
Fritjof
H1
20:00 –
22:00
Daan Weissink - vrb seizoenshe
VELD3
A
MD5
16:45 –
17:45
Meisjes B1
MC6
18:45 –
19:45
Meisjes A1
MA1
20:00 –
21:30
Robert Keus
B
MD7
16:45 –
17:45
Meisjes B1
MC3
17:45 –
19:15
Ronald Schouten
JA1
20:00 –
21:30
Jeroen Molenaar
VELD4
A
Instuif
16:30 –
17:30
Instuif
MC1
18:00 –
19:30
Bas Jonker
JA3
19:30 –
21:00
Maarten en jeroen
B
Instuif
16:30 –
17:30
Instuif
JD1
17:30 –
19:00
Tom de Haan
JB4, JB5
19:00 –
20:00
D2
20:00 –
21:30
D2
Woensdag
VELD1
A
16:00 –
17:00
HALOKS
17:00 –
20:00
Haloks
H1
20:00 –
22:30
Daan Weissink
B
16:00 –
17:00
JD1
17:00 –
18:30
Tom de Haan
HALOKS
17:00 –
20:00
Haloks
JB1
18:30 –
20:00
Bas de Koning
H1
20:00 –
22:30
Daan Weissink
VELD2
A
16:00 –
17:00
JD2
17:30 –
19:00
Jan van Amerongen
JC3, JC4
19:00 –
20:00
DA
20:00 –
21:30
B
16:00 –
17:00
MD1
17:00 –
18:30
Robert Keus
JC1
18:30 –
20:00
Jeroen Molenaar
H2
20:00 –
21:30
H2
VELD3
A
16:00 –
17:00
MC2
17:00 –
18:30
Andy van de Stelt
MB3, MB4
19:00 –
20:00
20:00 –
21:45
B
16:00 –
17:00
JC2
17:00 –
18:00
Daan Weissink
MB2
18:00 –
19:00
Daan Weissink
MB3, MB4
19:00 –
20:00
DB
20:00 –
21:30
Andy
VELD4
A
HALOKS
16:00 –
22:30
Haloks
B
MD3
16:00 –
17:00
Marieke
JD3
17:00 –
18:00
Guido Kraft
JD4
18:00 –
19:00
Eppo Eppens
MC7
19:00 –
20:00
Loussanne
D3
20:00 –
21:30
Donderdag
VELD1
A
JC4
17:00 –
18:00
Andy van de Stelt
MC2
18:00 –
19:30
Andy van de Stelt
MA2
19:30 –
20:30
Sander Bultman
HB
20:30 –
22:30
B
MC1
18:00 –
19:30
Bas Jonker
MA1
19:30 –
21:00
Vet A
HA
21:00 –
22:30
VELD2
A
JC2
17:00 –
18:00
Bas
MB3
18:30 –
20:00
Jeroen Heijnen
JB2
20:00 –
21:30
Jeroen Heijnen
B
MB5
17:30 –
19:00
Ivo Kuipers
JB4
19:00 –
20:00
Robert Penders
JA1
20:00 –
21:30
Tom de Haan
VELD3
A
MC5
17:30 –
18:30
Loussanne
MC7
18:30 –
19:30
Loussanne
MA3
19:30 –
20:30
Andy
HC, HD
20:30 –
22:30
B
16:30 –
17:30
Peter Prins
MD6
17:30 –
18:30
Peter Prins
MC6
18:30 –
19:30
Janneke Nidam
HLA, HLB
21:00 –
22:30
VELD4
A
MD7
17:00 –
18:00
Nienke Veen
MC3
18:00 –
19:30
Ronald Schouten
TrimDo (SL), Trim Do (TRG), Trim Do +
20:00 –
22:30
B
JB5
19:30 –
20:30
Chris van de Heuvel
Vrijdag
VELD1
A
JE1, JE2, JE3, JE4, JE5, JE6
16:00 –
17:00
JB1
17:00 –
18:30
Daan Weissink
MB1
18:30 –
20:00
Yvo Stegers
H1
20:00 –
22:30
Daan Weissink
B
JC1
16:45 –
18:15
Jeroen Molenaar
H1
19:30 –
22:30
Daan weissink
VELD2
A
MD4
16:00 –
17:00
Otto Stroosma
17:00 –
18:00
JD1
18:00 –
19:30
Tom de Haan
D1
19:30 –
22:15
Bas Jonker
B
MD1
16:30 –
18:00
Robert Keus
MB4
18:00 –
19:15
Joe Melezier
D1
19:30 –
22:15
Bas Jonker
VELD3
A
16:00 –
17:00
JA2, JA3
17:00 –
18:00
MA3
18:00 –
19:00
Andy
MB6, MB7
19:00 –
20:00
D2
20:00 –
21:30
Mark Reinders
B
16:00 –
17:00
JD3
17:00 –
18:00
Laila van der Stelt
JC3
18:00 –
19:00
H3
JB3
19:00 –
20:30
Sam
H3
20:30 –
22:00
Erik van Wensen
VELD4
A
16:00 –
17:00
JD2
17:00 –
18:30
Jan van Amerongen
MD5
18:30 –
19:30
Ramon/Yolanda
D3
20:00 –
21:30
Andy
B
16:00 –
17:00
MD2
17:00 –
18:30
Laila van der Stelt
MC4
18:30 –
20:00
Derk Lodiers