Dames 1

6e in poule Landelijk - Poule B
41e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 4
15e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 3
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
4
Apeldoorn D1
0
Civicum D1
3
Twente D1
2
Bemmel D1
Zondag 27 november
2
Zevenaar D1
1
Boxmeer D1
4
Bemmel D1
0
Deventer D1
3
EHV D1
1
HCM D1
2
Civicum D1
1
Arnhem D1
1
Westerduiven D1
0
Apeldoorn D1
1
Almelo D1
2
Twente D1
Zondag 20 november
2
Arnhem D1
1
Almelo D1
3
Boxmeer D1
0
Westerduiven D1
5
HCM D1
1
Zevenaar D1
1
Deventer D1
1
EHV D1
Zondag 13 november
1
Zevenaar D1
2
Deventer D1
1
Arnhem D1
2
Apeldoorn D1
4
Bemmel D1
1
Almelo D1
1
EHV D1
0
Twente D1
3
Civicum D1
3
Boxmeer D1
1
Westerduiven D1
3
HCM D1
Vrijdag 11 november
0
Kieviten D1
1
IJssel D1
2
Catwijck D1
3
Forescate D1
0
Rapid D1
1
Roomburg D1
5
Noordwijk D1
1
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
3
Westland D1
0
Derby D1
2
Groen-Geel D1
3
Barendrecht D1
0
Pollux D1
3
Soest D1
5
Shinty D1
0
Bennebroek D1
2
Zwaluwen D1
1
Eemvallei D1
2
Alkmaar D1
1
Maarssen D1
1
Amersfoort D1
0
Mijdrecht D1
3
Hoorn (WFHC) D1
2
Weesp D1
3
Kromhouters D1
4
Castricum D1
2
Reigers D1
0
FIT D1
1
Leusden D1
4
Liberty D1
3
Waalwijk D1
3
Venray D1
2
Uden D1
2
Eersel D1
6
Goirle D1
2
Heesch D1
1
Oedenrode D1
2
Berkel-Enschot D1
1
Pelikaan D1
1
Boxmeer D1
4
Best D1
1
Nuenen D1
0
Drunen D1
2
Nova D1
4
Oirschot D1
1
Spitsbergen D1
6
Deventer D1
5
HCM D1
1
Zevenaar D1
3
Lelystad D1
1
Almelo D1
3
HCHN D1
3
EHV D1
1
Mezen D1
4
Civicum D1
1
Barneveld D1
3
Wijchen D1
1
Apeldoorn D1
2
Bemmel D1
0
Dopie D1
4
DSHC D1

Wedstrijdschema

Zevenaar D1
D1
Uit
12-03-2023
Nr. 795967
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
D1
EHV D1
Thuis
19-03-2023
Nr. 788206
Bemmel D1
D1
Uit
26-03-2023 12:45
Veld 1 Rabobank (Waterveld)
Nr. 788212
Locatie: Sportpark Ressen, RESSEN
D1
Twente D1
Thuis
02-04-2023
Nr. 788218
Deventer D1
D1
Uit
16-04-2023
Nr. 788223
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
D1
HCM D1
Thuis
23-04-2023
Nr. 788230
Boxmeer D1
D1
Uit
14-05-2023 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 788234
Locatie: De Sloot, Boxmeer
D1
Almelo D1
Thuis
21-05-2023
Nr. 788242
D1
Arnhem D1
Thuis
04-06-2023
Nr. 788246
Civicum D1
D1
Uit
11-06-2023
Nr. 788255
Locatie: Sportpark 'De Groenendijkse Kampen', Cuijk
D1
Westerduiven D1
Thuis
18-06-2023
Nr. 788259

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EHV D1119203615029
2.Deventer D1118212412026
3.Bemmel D1118123212025
4.HCM D1117043424021
5.Twente D1116322518021
6.Apeldoorn D1115152319016
7.Zevenaar D1115062728015
8.Civicum D1113262433011
9.Arnhem D1113171627010
10.Boxmeer D111218183307
11.Westerduiven D111218163107
12.Almelo D1111010153803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deventer D111006103
2.Goirle D111006203
3.Noordwijk D111005103
4.HCM D111005103
5.DSHC D111004003
6.Civicum D111004103
7.Best D111004103
8.Hoorn (WFHC) D111003003
9.Barendrecht D111003003
10.Shinty D111005303
11.Oirschot D111004203
12.Castricum D111004203
13.Westland D111003103
14.Lelystad D111003103
15.Wijchen D111003103
16.Groen-Geel D111002003
17.Zwaluwen D111002003
18.Liberty D111004303
19.Forescate D111003203
20.Kromhouters D111003203
21.Venray D111003203
22.Bemmel D111002103
23.Alkmaar D111002103
24.Heesch D111002103
25.Berkel-Enschot D111002103
26.Nuenen D111001003
27.Roomburg D111001003
28.Leusden D111001003
29.IJssel D111001003
30.EHV D111003303
31.Amersfoort D111001103
32.HCHN D110013300
33.Maarssen D110011100
34.Waalwijk D110013400
35.Uden D110012300
36.Catwijck D110012300
37.Weesp D110012300
38.Oedenrode D110011200
39.Eemvallei D110011200
40.Pelikaan D110011200
41.Apeldoorn D110011200
42.Drunen D110010100
43.Rapid D110010100
44.Kieviten D110010100
45.FIT D110010100
46.Soest D110013500
47.Reigers D110012400
48.Nova D110012400
49.Almelo D110011300
50.Barneveld D110011300
51.Ypenburg D110011300
52.Derby D110010200
53.Bennebroek D110010200
54.Mezen D110011400
55.Boxmeer D110011400
56.Mijdrecht D110010300
57.Pollux D110010300
58.Eersel D110012600
59.Dordrecht D110011500
60.Zevenaar D110011500
61.Dopie D110010400
62.Spitsbergen D110011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk D1110010003
2.Dopie D111008003
3.Liberty D111006003
4.Lelystad D111006103
5.Venray D111006103
6.Kieviten D111006203
7.Maarssen D111005103
8.Shinty D111004003
9.Mijdrecht D111004103
10.Heesch D111004203
11.Barendrecht D111003103
12.HCM D111003103
13.HCHN D111003103
14.Eersel D111003103
15.Apeldoorn D111002003
16.FIT D111002003
17.Derby D111003203
18.Barneveld D111002103
19.Nuenen D111002103
20.Ypenburg D111001003
21.Catwijck D111001003
22.Rapid D111001003
23.Mezen D111001003
24.Spitsbergen D111004403
25.Boxmeer D111002203
26.Eemvallei D111001103
27.Zutphen D110014400
28.Vlijmen D110012200
29.Hilversum D110011100
30.Bleiswijk D110012300
31.Shot D110011200
32.Strawberries D110011200
33.Spijkenisse D110010100
34.Pijnacker D110010100
35.Leeuwarden D110010100
36.Wateringse veld D110010100
37.Gemert D110012400
38.Ommoord D110011300
39.Twente D110011300
40.Doetinchem D110011300
41.Horst D110011300
42.Nunspeet D110010200
43.Gouda D110010200
44.Spandersbosch D110011400
45.Prinsenbeek D110012600
46.IJburg D110011500
47.Haackey D110010400
48.Ares D110011600
49.Scoop D110011600
50.Tempo D110010600
51.Alkemade D110010800
52.Woerden D1100101000

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Team resultaten

EHV DWesteTwentZevenCivicBoxmeBemmeDevenApeldAlmelHCM DArnhe
EHV D11 - 05 - 25 - 22 - 13 - 23 - 1
Westerduiven D11 - 22 - 24 - 11 - 02 - 31 - 3
Twente D13 - 14 - 23 - 22 - 23 - 1
Zevenaar D16 - 22 - 10 - 21 - 25 - 23 - 0
Civicum D12 - 33 - 32 - 13 - 36 - 22 - 1
Boxmeer D12 - 83 - 01 - 32 - 31 - 2
Bemmel D11 - 16 - 14 - 14 - 04 - 12 - 0
Deventer D11 - 11 - 03 - 13 - 02 - 0
Apeldoorn D14 - 34 - 03 - 12 - 30 - 2
Almelo D11 - 22 - 30 - 11 - 30 - 7
HCM D15 - 13 - 11 - 32 - 63 - 2
Arnhem D12 - 54 - 22 - 21 - 22 - 12 - 5
Nova ZwaluYpenbEHV DEerseFIT DSpitsGroenBerkeHCHN EemvaVenraHeescMijdrNoordHoornPelikOirscDruneZevenMezenCivicBoxmeBemmeWeespRapidMaarsLelysPolluCatwiCastrWaalwLiberBarenWijchKromhDevenBarneApeldAlmelOedenGoirlBest ReigeForesLeusdIJsseDordrDopieDerbyHCM DUden NueneRoombKieviBenneWestlSoestShintDSHC AmersAlkma
Nova D12 - 4
Zwaluwen D1
Ypenburg D11 - 3
EHV D1
Eersel D12 - 6
FIT D10 - 1
Spitsbergen D11 - 6
Groen-Geel D1
Berkel-Enschot D12 - 1
HCHN D13 - 3
Eemvallei D11 - 2
Venray D13 - 2
Heesch D12 - 1
Mijdrecht D10 - 3
Noordwijk D15 - 1
Hoorn (WFHC) D1
Pelikaan D1
Oirschot D1
Drunen D1
Zevenaar D1
Mezen D11 - 4
Civicum D1
Boxmeer D11 - 4
Bemmel D1
Weesp D12 - 3
Rapid D10 - 1
Maarssen D11 - 1
Lelystad D13 - 1
Pollux D1
Catwijck D12 - 3
Castricum D14 - 2
Waalwijk D1
Liberty D14 - 3
Barendrecht D13 - 0
Wijchen D1
Kromhouters D1
Deventer D1
Barneveld D11 - 3
Apeldoorn D11 - 2
Almelo D1
Oedenrode D1
Goirle D1
Best D1
Reigers D1
Forescate D1
Leusden D1
IJssel D1
Dordrecht D1
Dopie D10 - 4
Derby D10 - 2
HCM D15 - 1
Uden D1
Nuenen D11 - 0
Roomburg D1
Kieviten D10 - 1
Bennebroek D10 - 2
Westland D1
Soest D13 - 5
Shinty D1
DSHC D1
Amersfoort D1
Alkmaar D1
NunspIJburYpenbSpandEerseWaterFIT DSpitsVlijmHCHN ZutphEemvaVenraHeescMijdrNoordAlkemSpijkShot TwentLeeuwHaackMezenDoetiBoxmeWoerdRapidMaarsLelysPijnaOmmooCatwiBleisTempoPrinsLiberBarenBarneAres ApeldHorstStrawHilveDopieDerbyHCM DScoopNueneGemerKieviShintGouda
Nunspeet D10 - 2
IJburg D11 - 5
Ypenburg D1
Spandersbosch D1
Eersel D13 - 1
Wateringse veld D10 - 1
FIT D12 - 0
Spitsbergen D14 - 4
Vlijmen D12 - 2
HCHN D13 - 1
Zutphen D1
Eemvallei D11 - 1
Venray D16 - 1
Heesch D14 - 2
Mijdrecht D14 - 1
Noordwijk D1
Alkemade D10 - 8
Spijkenisse D10 - 1
Shot D11 - 2
Twente D1
Leeuwarden D10 - 1
Haackey D10 - 4
Mezen D1
Doetinchem D11 - 3
Boxmeer D1
Woerden D10 - 10
Rapid D1
Maarssen D1
Lelystad D16 - 1
Pijnacker D1
Ommoord D11 - 3
Catwijck D11 - 0
Bleiswijk D12 - 3
Tempo D10 - 6
Prinsenbeek D12 - 6
Liberty D1
Barendrecht D1
Barneveld D12 - 1
Ares D1
Apeldoorn D1
Horst D1
Strawberries D1
Hilversum D1
Dopie D1
Derby D1
HCM D1
Scoop D1
Nuenen D1
Gemert D1
Kieviten D1
Shinty D1
Gouda D1