Dames 2

2e in poule Oost Nederland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 3 maart
Nijmegen D12
Zevenaar D2-O
Zwolle D6
Apeldoorn D2-O
2
Nijmegen D13
3
Nijmegen D16
Zondag 25 februari
1
Nijmegen D13
2
Zevenaar D2-O

Wedstrijdschema

Zwolle D6
D2
Uit
03-03-2024 11:00
Stern(veld 7) (Zandveld)
Nr. 1163460
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
D2
Zevenaar D2-O
Thuis
10-03-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1163465
Scheidsrechters: H30-1
D2
Nijmegen D13
Thuis
17-03-2024 12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1163469
Scheidsrechters: D30-3
Wageningen D7
D2
Uit
07-04-2024 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1163474
Locatie: Sportpark 'De Bongerd', Wageningen
D2
Nijmegen D16
Thuis
14-04-2024 12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1163481
Scheidsrechters: D30-3
Nijmegen D12
D2
Uit
21-04-2024 11:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1163485
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
D2
Zwolle D6
Thuis
26-05-2024 14:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1163489
Scheidsrechters: D1
Zevenaar D2-O
D2
Uit
02-06-2024 10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1163492
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
Nijmegen D13
D2
Uit
09-06-2024
Nr. 1163494
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen

Poule stand (2e in poule Oost Nederland - B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zevenaar D2-O97022412021
2.Apeldoorn D2-O9612178019
3.Nijmegen D1395132115016
4.Nijmegen D1294051816012
5.Wageningen D794051520012
6.Zwolle D68206132406
7.Nijmegen D16920792206

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 10 maart
11:00
D30-1Epse D30-1
Scheidsrechters: D2
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Zondag 14 april
14:45
D30-2Arnhem D30-1
Scheidsrechters: D2
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)

Team resultaten

WagenZwollNijmeNijmeNijmeZevenApeld
Wageningen D73 - 10 - 22 - 12 - 11 - 3
Zwolle D62 - 12 - 30 - 2 -
Nijmegen D161 - 21 - 40 - 20 - 1
Nijmegen D135 - 32 - 32 - 11 - 21 - 1
Nijmegen D121 - 35 - 22 - 3 - 2 - 0
Zevenaar D2-O4 - 34 - 15 - 02 - 12 - 32 - 1
Apeldoorn D2-O5 - 03 - 11 - 02 - 1