Veteranen D30-1

7e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 3 maart
Zwolle D30-2
Zutphen D30-1
3
Gorssel/Epse D30-1
3
Meppel D30-1
0
Apeldoorn D30-1
2
Twente D30-1

Wedstrijdschema

D30-1
Twente D30-1
Thuis
03-03-2024 10:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164482
Scheidsrechters: David Dikkers, René van de Hel
D30-1
Epse D30-1
Thuis
10-03-2024 11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1164484
Scheidsrechters: D2
D30-1
Zwolle D30-2
Thuis
24-03-2024 10:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1164493
Scheidsrechters: D30-2
D30-1
Zutphen D30-1
Thuis
07-04-2024 11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1164498
Scheidsrechters: H45-1
Twello D30-1
D30-1
Uit
14-04-2024
Nr. 1164500
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
D30-1
Meppel D30-1
Thuis
21-04-2024 11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1164506
Scheidsrechters: H45-1
Twente D30-1
D30-1
Uit
26-05-2024
Nr. 1164511
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
Epse D30-1
D30-1
Uit
02-06-2024 14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1164513
Locatie: Sportcomplex "Het Hassink", Epse
Zwolle D30-2
D30-1
Uit
16-06-2024
Nr. 1164522
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle

Poule stand (7e in poule Oost Nederland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meppel D30-1107213715023
2.Gorssel/Epse D30-1104422214016
3.Twello D30-195041713015
4.Twente D30-195041512015
5.Zutphen D30-18224101608
6.Zwolle D30-28215141707
7.Apeldoorn D30-11021793707

Teambegeleiders (2)

Spelers (12)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 10 maart
13:00
D30-2Upward D30-2
Scheidsrechters: D30-1
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Zondag 24 maart
13:00
D30-2Overbetuwe D30-1
Scheidsrechters: D30-1
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)

Team resultaten

TwellGorssMeppeZwollZutphTwentApeld
Twello D30-12 - 13 - 13 - 13 - 0
Gorssel/Epse D30-12 - 13 - 33 - 21 - 10 - 16 - 1
Meppel D30-13 - 11 - 16 - 24 - 15 - 2
Zwolle D30-21 - 22 - 2 - 3 - 01 - 2
Zutphen D30-10 - 31 - 41 - 32 - 01 - 1
Twente D30-12 - 11 - 21 - 07 - 0
Apeldoorn D30-12 - 10 - 81 - 30 - 2