Dames Veteranen B

5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

DB
Oosterbeek
Thuis
19-04-2020 13:00
veld 4 (Zand)
Nr. 248793
AFGELAST, , Scheidsrechters: DA
Dieren DA
DB
Uit
10-05-2020 12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 248799
DB
Kromhouters DB
Thuis
17-05-2020 12:45
veld 2 (Semi)
Nr. 248804
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
HCM DA
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 248810
DB
Apeldoorn DA
Thuis
07-06-2020 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248816
Scheidsrechters: HLB
Wageningen DB
DB
Uit
14-06-2020 12:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 248825

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward DB111100504033
2.Dieren DA127323010024
3.Overbetuwe DA11632128021
4.Wageningen DB126242213020
5.Apeldoorn DB126152023019
6.Upward DC104241213014
7.HCM DA114251928014
8.Apeldoorn DA123451723013
9.Oosterbeek DB123451120013
10.Nijmegen DA123361220012
11.Beuningen DB12318924010
12.Kromhouters DB11011023001

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Overige activiteiten

Zondag 19 april
14:30 – 16:30
Bardienst zo 14:30-16:30: Dames B

Team resultaten

BeuniOverbApeldUpwarDiereOosteKromhWagenUpwarApeldHCM DNijme
Beuningen DB0 - 11 - 22 - 10 - 10 - 50 - 40 - 1
Overbetuwe DA1 - 21 - 01 - 00 - 01 - 1
Apeldoorn DB0 - 22 - 10 - 82 - 11 - 25 - 1
Upward DC3 - 01 - 12 - 10 - 21 - 12 - 0
Dieren DA2 - 24 - 02 - 12 - 01 - 06 - 1
Oosterbeek DB2 - 20 - 22 - 01 - 52 - 11 - 10 - 0
Kromhouters DB0 - 20 - 00 - 50 - 4
Wageningen DB3 - 10 - 20 - 04 - 12 - 2
Upward DB2 - 15 - 02 - 03 - 18 - 03 - 0
Apeldoorn DA1 - 31 - 01 - 10 - 101 - 2
HCM DA0 - 15 - 05 - 00 - 6
Nijmegen DA0 - 11 - 33 - 01 - 22 - 12 - 2