Dames Veteranen B

Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A

1e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
2
Epse DA
5
Apeldoorn DB
2
Overbetuwe DA
3
Twello DA
0
Nunspeet DA
2
Deventer DB
2
Westerduiven DA
0
Upward DD
4
Twente DB
0
Zutphen DA
Zondag 12 mei
1
Deventer DB
1
Overbetuwe DA
0
Twello DA
2
Apeldoorn DB
Twente DB
Epse DA
3
Zutphen DA
2
Westerduiven DA
1
Upward DD
0
Nunspeet DA

Wedstrijdschema

DB
Overbetuwe DA
Thuis
26-05-2019 13:00
veld 2 (Semi)
Nr. 8628
Scheidsrechters: DA
Nunspeet DA
DB
Uit
02-06-2019 13:00
Zandveld
Nr. 8643
Locatie: Sportp. 'De Wittsangh', NUNSPEET - Veld 1

Poule stand (1e in poule Veteranen 2e klasse Dames Veteranen Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn DB1615015811045
2.Overbetuwe DA1610243421032
3.Twente DB1510054914030
4.Epse DA158434124028
5.Twello DA168352519027
6.Deventer DB166552622023
7.Zutphen DA166372533021
8.Upward DD1632111135011
9.Westerduiven DA161213104505
10.Nunspeet DA16111456004

Spelers (4)

Fluit dienst

Zondag 26 mei
11:00
DAAlmelo DA
Scheidsrechters: DB
veld 2 (Semi)

Overige activiteiten

Zondag 26 mei
14:00 – 15:30
Bardienst 14:00-15:30: Dames B

Team resultaten

ApeDevEpsNunOveTweTweUpwWesZut
Apeldoorn DB4 - 14 - 07 - 01 - 02 - 08 - 13 - 13 - 2
Deventer DB0 - 22 - 27 - 01 - 11 - 10 - 31 - 02 - 2
Epse DA2 - 52 - 24 - 05 - 01 - 13 - 23 - 17 - 0
Nunspeet DA0 - 21 - 41 - 20 - 40 - 70 - 32 - 20 - 1
Overbetuwe DA0 - 42 - 05 - 02 - 32 - 12 - 05 - 05 - 2
Twello /ARES DA0 - 22 - 10 - 12 - 22 - 11 - 02 - 01 - 3
Twente DB1 - 37 - 02 - 03 - 16 - 06 - 14 - 0
Upward DD0 - 31 - 20 - 01 - 00 - 31 - 32 - 01 - 1
Westerduiven DA0 - 50 - 12 - 40 - 10 - 20 - 22 - 00 - 0
Zutphen DA3 - 20 - 34 - 34 - 00 - 10 - 20 - 43 - 2