Dames Veteranen B

4e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

DB
Upward DB
Thuis
08-03-2020
Nr. 248761
Overbetuwe DA
DB
Uit
15-03-2020
Nr. 248772
Nijmegen DA
DB
Uit
22-03-2020
Nr. 248778
DB
Beuningen DB
Thuis
29-03-2020
Nr. 248781
Upward DC
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 248791
DB
Oosterbeek DB
Thuis
19-04-2020
Nr. 248793
Dieren DA
DB
Uit
10-05-2020 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 248799
DB
Kromhouters DB
Thuis
17-05-2020
Nr. 248804
HCM DA
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 248810
DB
Apeldoorn DA
Thuis
07-06-2020
Nr. 248816
Wageningen DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 248825

Poule stand (4e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward DB101000483030
2.Dieren DA10532259018
3.Wageningen DB105232011017
4.Apeldoorn DB105141720016
5.Overbetuwe DA943298015
6.Upward DC94141112013
7.HCM DA94141825013
8.Nijmegen DA103341116012
9.Beuningen DB10316919010
10.Apeldoorn DA10235122209
11.Oosterbeek DB1023581909
12.Kromhouters DB901822601

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Team resultaten

BeuniOverbApeldUpwarDiereOosteKromhWagenUpwarApeldHCM DNijme
Beuningen DB0 - 11 - 22 - 10 - 50 - 1
Overbetuwe DA1 - 21 - 01 - 00 - 01 - 1
Apeldoorn DB0 - 22 - 10 - 85 - 1
Upward DC3 - 01 - 12 - 10 - 22 - 0
Dieren DA2 - 24 - 02 - 11 - 06 - 1
Oosterbeek DB2 - 20 - 21 - 52 - 10 - 0
Kromhouters DB0 - 20 - 00 - 50 - 4
Wageningen DB3 - 10 - 20 - 04 - 12 - 2
Upward DB2 - 15 - 02 - 03 - 18 - 03 - 0
Apeldoorn DA1 - 31 - 01 - 10 - 101 - 2
HCM DA0 - 15 - 05 - 00 - 6
Nijmegen DA3 - 01 - 22 - 12 - 2