Dames Veteranen B

5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
0
Oosterbeek DB
0
Nijmegen DA
2
Upward DC
1
Dieren DA
0
Overbetuwe DA
0
Apeldoorn DA
2
Beuningen DB
1
Kromhouters DB
3
Upward DB
1
Wageningen DB
Zondag 10 november
2
Dieren DA
2
Beuningen DB
0
Kromhouters DB
2
Apeldoorn DB
0
Oosterbeek DB
2
Upward DC
0
Apeldoorn DA
10
Upward DB
1
Nijmegen DA
2
Wageningen DB
Zondag 3 november
2
Upward DC
0
Nijmegen DA
2
Wageningen DB
2
Apeldoorn DA
8
Upward DB
0
HCM DA
1
Overbetuwe DA
0
Kromhouters DB
0
Apeldoorn DB
8
Dieren DA
1
Beuningen DB
2
Oosterbeek DB
Zondag 27 oktober
4
Dieren DA
0
Overbetuwe DA

Wedstrijdschema

Apeldoorn DA
DB
Uit
24-11-2019 11:00
veld 2 (Semiveld)
Nr. 248749
DB
Wageningen DB
Thuis
01-12-2019 11:00
veld 2 (Semi)
Nr. 248756
DB
Upward DB
Thuis
08-03-2020
Nr. 248761
Overbetuwe DA
DB
Uit
15-03-2020
Nr. 248772
Nijmegen DA
DB
Uit
22-03-2020
Nr. 248778
DB
Beuningen DB
Thuis
29-03-2020
Nr. 248781
Upward DC
DB
Uit
05-04-2020
Nr. 248791
DB
Oosterbeek DB
Thuis
19-04-2020
Nr. 248793
Dieren DA
DB
Uit
10-05-2020 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 248799
DB
Kromhouters DB
Thuis
17-05-2020
Nr. 248804
HCM DA
DB
Uit
24-05-2020
Nr. 248810
DB
Apeldoorn DA
Thuis
07-06-2020
Nr. 248816
Wageningen DB
DB
Uit
14-06-2020
Nr. 248825

Poule stand (5e in poule Dames Veteranen Veteranen 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward DB9900453027
2.Wageningen DB9522209017
3.Dieren DA9432238015
4.Upward DC94141112013
5.Apeldoorn DB84131316013
6.Overbetuwe DA833278012
7.Nijmegen DA93331113012
8.HCM DA73131523010
9.Apeldoorn DA9234111909
10.Oosterbeek DB923471709
11.Beuningen DB921681907
12.Kromhouters DB901822601

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Team resultaten

BeuniOverbApeldUpwarDiereOosteKromhWagenUpwarApeldHCM DNijme
Beuningen DB0 - 11 - 22 - 10 - 50 - 1
Overbetuwe DA1 - 21 - 01 - 00 - 01 - 1
Apeldoorn DB0 - 22 - 10 - 85 - 1
Upward DC3 - 01 - 12 - 10 - 22 - 0
Dieren DA2 - 24 - 01 - 06 - 1
Oosterbeek DB2 - 20 - 21 - 52 - 10 - 0
Kromhouters DB0 - 20 - 00 - 50 - 4
Wageningen DB3 - 10 - 04 - 12 - 2
Upward DB2 - 15 - 02 - 03 - 18 - 0
Apeldoorn DA1 - 01 - 10 - 101 - 2
HCM DA5 - 05 - 00 - 6
Nijmegen DA3 - 01 - 22 - 12 - 2