Heren 2

1e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Almelo H3
H2
Uit
03-03-2024 11:00
Zandveld 2 (Zandveld)
Nr. 1165410
Locatie: Sportpark Hinseveld, Almelo
H2
Twente H2-O
Thuis
10-03-2024 14:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165421
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, David Dikkers
H2
Zutphen H2-O
Thuis
17-03-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165422
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Andy vd Stelt
Drienerlo H6
H2
Uit
24-03-2024 14:45
Multisportveld (Semiveld)
Nr. 1165431
Locatie: Universiteit Twente, Sportcentrum, Enschede
H2
Zwolle H3
Thuis
07-04-2024 10:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165435
Scheidsrechters: David Dikkers, Philip Kroes
HCHN H1
H2
Uit
14-04-2024 14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1165441
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
H2
Twello H1
Thuis
21-04-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165448
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
Hardenberg H1
H2
Uit
26-05-2024 14:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1165457
Locatie: Sportpark 'de Boshoek', Hardenberg
H2
Deventer H2-O
Thuis
02-06-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165461
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
Avanti H1
H2
Uit
09-06-2024 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1165466
Locatie: Jaspersweg, Winterswijk
H2
Haackey H2
Thuis
16-06-2024 12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165474
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers

Poule stand (1e in poule Oost Nederland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn H2-O119206011029
2.Twello H1118215519026
3.HCHN H1118124915025
4.Hardenberg H1117224011023
5.Almelo H3116325424021
6.Zutphen H2-O115243326017
7.Deventer H2-O114253524014
8.Zwolle H3114253536014
9.Avanti H111227123808
10.Haackey H211128175005
11.Twente H2-O11128135105
12.Drienerlo H611001119900

Teambegeleiders (1)

Spelers (19)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 10 maart
10:45
H45-1Epse H45-1
Scheidsrechters: H2
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Zondag 17 maart
10:45
H45-1PW H45-1
Scheidsrechters: H2
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Zondag 7 april
13:00
H45-1Haackey H45-2
Scheidsrechters: H2
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Zondag 2 juni
11:00
D30-2Dieren D30-1
Scheidsrechters: H2
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)

Team resultaten

TwellHaackZwollHardeDrienZutphTwentHCHN DevenAvantApeldAlmel
Twello H17 - 19 - 06 - 16 - 34 - 23 - 3
Haackey H20 - 37 - 01 - 10 - 52 - 21 - 3
Zwolle H32 - 77 - 011 - 02 - 23 - 6
Hardenberg H10 - 04 - 03 - 46 - 02 - 44 - 05 - 1
Drienerlo H60 - 81 - 130 - 110 - 10 - 10
Zutphen H2-O1 - 24 - 23 - 34 - 20 - 4
Twente H2-O3 - 45 - 00 - 10 - 60 - 110 - 7
HCHN H15 - 04 - 13 - 03 - 3
Deventer H2-O7 - 20 - 310 - 06 - 02 - 51 - 3
Avanti H11 - 91 - 23 - 03 - 30 - 21 - 8
Apeldoorn H2-O2 - 214 - 01 - 05 - 08 - 1
Almelo H35 - 211 - 15 - 12 - 21 - 1