Jongens A4

2e klasse Jongens A regulier Poule B

5e in poule 2e klasse Jongens A regulier Poule B
5e in poule 2e klasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
7
HCHN JA1
0
Mezen JA2
3
Meeuwen JA1
4
Apeldoorn JA4
2
Flevoland JA2
2
Meppel JA1
Zaterdag 11 mei
2
Apeldoorn JA4
3
HCHN JA1
Meppel JA1
Mezen JA2
3
Flevoland JA2
1
Meeuwen JA1

Wedstrijdschema

JA4
Flevoland JA2
Thuis
25-05-2019 14:45
veld 4 (Zand)
Nr. 11080
Scheidsrechters: Jorth Pieterson, Jesse Nijman
Meppel JA1
JA4
Uit
01-06-2019 15:00
Semiveld
Nr. 11071
Locatie: Sportp. Koedijkslanden, MEPPEL - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meppel JA1129306120030
2.HCHN JA1138054324024
3.Flevoland JA2137333720024
4.Meeuwen JA1136074938018
5.Apeldoorn JA4133010214709
6.Mezen JA2122010157706
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn JA25500215015
2.Ede JA25401219012
3.Arnhem JA1521291007
4.Wageningen JA2511361104
5.Apeldoorn JA4511371531
6.Zutphen JA2501451901

Team resultaten

ApeFleHCHMeeMepMez
Apeldoorn JA40 - 12 - 30 - 70 - 92 - 3
Flevoland JA24 - 01 - 33 - 12 - 26 - 1
HCHN JA13 - 12 - 34 - 12 - 37 - 0
Meeuwen JA13 - 44 - 24 - 03 - 915 - 2
Meppel JA15 - 32 - 24 - 38 - 18 - 1
Mezen JA20 - 31 - 80 - 70 - 61 - 8
ApeApeArnEdeWagZut
Apeldoorn JA23 - 05 - 05 - 1
Apeldoorn JA41 - 11 - 74 - 0
Arnhem JA11 - 30 - 55 - 1
Ede JA23 - 52 - 1
Wageningen JA24 - 10 - 2
Zutphen JA22 - 41 - 1