Jongens D2

3e in poule Jongens D 1e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 2 februari
3
Apeldoorn JD2
2
Zwolle JD3
2
Twente JD1
9
PW JD1
3
Apeldoorn JD2
6
Hattem JD1
1
Almelo JD1
5
Twente JD1
5
Hattem JD1
9
PW JD1
6
Zwolle JD3
2
Almelo JD1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Jongens D 1e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PW JD188007912024
2.Hattem JD184133948013
3.Apeldoorn JD284043532012
4.Twente JD183143541010
5.Zwolle JD38305233609
6.Almelo JD1810795103

Begeleiders (3)

Spelers (9)

Team resultaten

AlmelZwollTwentApeldPW JDHatte
Almelo JD11 - 50 - 90 - 5
Zwolle JD36 - 24 - 24 - 6
Twente JD16 - 42 - 9
Apeldoorn JD23 - 22 - 93 - 6
PW JD113 - 06 - 0
Hattem JD19 - 35 - 9