Jongens D3

3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
10
Upward JD3
0
Ares JD2
2
Apeldoorn JD3
12
Dalfsen JD1
12
Zwolle JD4
0
Twente JD2
Zaterdag 14 september
2
Zwolle JD4
3
Apeldoorn JD3
6
Dalfsen JD1
1
Upward JD3
1
Twente JD2
11
Ares JD2
Zaterdag 7 september
4
Upward JD3
1
Zwolle JD4
0
Ares JD2
7
Dalfsen JD1
9
Apeldoorn JD3
1
Twente JD2

Wedstrijdschema

Ares JD2
JD3
Uit
28-09-2019 12:05
Veld 4 Emotion/Schuite de Boer (Zandveld)
Nr. 240616
JD3
Upward JD3
Thuis
05-10-2019 10:05
veld 4 (Zand)
Nr. 240620
Scheidsrechters: Wouter Dörsek, Gijs Cannegieter

Poule stand (3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dalfsen JD1330025309
2.Upward JD3320115706
3.Apeldoorn JD33201141506
4.Zwolle JD4310215703
5.Ares JD23102111803
6.Twente JD2300323200

Begeleiders (1)

Spelers (1)

Team resultaten

DalfsZwollTwentAres UpwarApeld
Dalfsen JD16 - 1
Zwolle JD412 - 02 - 3
Twente JD21 - 11
Ares JD20 - 7
Upward JD34 - 110 - 0
Apeldoorn JD32 - 129 - 1