Jongens D3

3e in poule Jongens D najaarscompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
2
Twello JD1
1
Meppel JD1
3
Dalfsen JD1
2
Apeldoorn JD3
5
Goor JD1
1
Zwolle JD5
Zaterdag 9 november
3
Twello JD1
1
Dalfsen JD1
1
Meppel JD1
2
Zwolle JD5
7
Apeldoorn JD3
4
Goor JD1
Zaterdag 2 november
3
Dalfsen JD1
1
Meppel JD1
2
Zwolle JD5
2
Apeldoorn JD3
3
Goor JD1
8
Twello JD1

Wedstrijdschema

JD3
Twello JD1
Thuis
23-11-2019 08:30
Autohaas (Water)
Nr. 304049
Scheidsrechters: Louise Hu, Lieske Hogeland
Meppel JD1
JD3
Uit
30-11-2019 10:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 304055

Poule stand (3e in poule Jongens D najaarscompetitie 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twello JD1330013509
2.Dalfsen JD132017606
3.Apeldoorn JD3311111904
4.Zwolle JD531115804
5.Goor JD13102121603
6.Meppel JD130033700

Begeleiders (5)

Spelers (15)

Team resultaten

DalfsZwollTwellGoor MeppeApeld
Dalfsen JD13 - 13 - 2
Zwolle JD52 - 2
Twello JD13 - 12 - 1
Goor JD15 - 13 - 8
Meppel JD11 - 2
Apeldoorn JD37 - 4