Jongens D3

2e klasse Jongens D lentecompetitie Poule B

4e in poule 2e klasse Jongens D lentecompetitie Poule B
2e in poule 2e klasse Jongens D tussencompetitie Poule D
4e in poule 2e klasse Jongens D voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
Salland JD1
1
Apeldoorn JD3
5
Haackey JD1
2
Lochem JD1
5
EHV JD2
0
PW JD2
Zaterdag 11 mei
13
EHV JD2
1
Salland JD1
1
PW JD2
9
Haackey JD1
2
Lochem JD1
0
Apeldoorn JD3

Wedstrijdschema

JD3
Haackey JD1
Thuis
25-05-2019 11:45
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 15851
Scheidsrechters: Bart Verhoeven, Matthijs Hendricksen
EHV JD2
JD3
Uit
01-06-2019 14:45
Waterveld
Nr. 15882
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE - 1 KG water

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EHV JD285303615018
2.Lochem JD185122720016
3.Haackey JD184043319012
4.Apeldoorn JD383142017010
5.Salland JD18134214506
6.PW JD28125153605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCM JD25410321013
2.Apeldoorn JD35320192011
3.Arnhem JD35302112009
4.Westerduiven JD15212131407
5.Zutphen JD3501481801
6.Beuningen JD2501453301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goor JD15500499015
2.Lochem JD15401239012
3.Haackey JD15302221509
4.Apeldoorn JD35203191706
5.Zutphen JD35104152303
6.Bully JD2500566100

Spelers (2)

Team resultaten

ApeEHVHaaLocPWJSal
Apeldoorn JD31 - 12 - 34 - 07 - 3
EHV JD24 - 34 - 25 - 013 - 1
Haackey JD11 - 23 - 45 - 24 - 1
Lochem JD12 - 02 - 05 - 25 - 5
PW JD25 - 33 - 31 - 93 - 3
Salland JD12 - 12 - 23 - 82 - 6
ApeArnBeuHCMWesZut
Apeldoorn JD36 - 09 - 14 - 1
Arnhem JD30 - 94 - 2
Beuningen JD21 - 30 - 9
HCM JD20 - 09 - 09 - 0
Westerduiven JD10 - 02 - 1
Zutphen JD32 - 43 - 31 - 5
ApeBulGooHaaLocZut
Apeldoorn JD311 - 11 - 34 - 1
Bully JD21 - 172 - 10
Goor JD110 - 37 - 1
Haackey JD11 - 71 - 57 - 0
Lochem JD12 - 013 - 02 - 1
Zutphen JD310 - 23 - 8