Jongens D3

3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
1
Ares JD2
6
Apeldoorn JD3
3
Zutphen JD2
8
Deventer JD2
Zaterdag 18 september
2
Ares JD2
7
Zutphen JD2
7
Deventer JD2
1
Goor JD1
Zaterdag 11 september
5
Lochem JD2
1
Deventer JD2
2
Goor JD1
2
Ares JD2

Wedstrijdschema

Goor JD1
JD3
Uit
02-10-2021 12:15
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 537374
Locatie: Sportp. Rubensstraat, GOOR
JD3
Deventer JD2
Thuis
09-10-2021 08:45
veld 4 (Zand)
Nr. 537377
Scheidsrechters: Max Moreau, Nicolaas in 't Veld
JD3
Lochem JD2
Thuis
16-10-2021 00:00
Nr. 577901

Poule stand (3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Lochem JD222009106
2.Deventer JD2320116906
3.Apeldoorn JD321108304
4.Zutphen JD23111121204
5.Ares JD2301251501
6.Goor JD1301231301

Teambegeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

LocheGoor ZutphAres DevenApeld
Lochem JD25 - 1
Goor JD12 - 2
Zutphen JD23 - 8
Ares JD22 - 71 - 6
Deventer JD27 - 1
Apeldoorn JD3