Jongens D4

3e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse B
2e in poule Jongens D voorcompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Overbetuwe JD2
JD4
Uit
07-03-2020 13:30
Kg1 (Zandveld)
Nr. 433075
JD4
Zwolle
Thuis
07-03-2020
Nr. 428669
JD4
Upward JD3
Thuis
14-03-2020 08:30
Autohaas (Water)
Nr. 433086
Scheidsrechters: Philip Kroes, Stijn Jager
Goor
JD4
Uit
14-03-2020 12:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 429696
Bemmel JD2
JD4
Uit
21-03-2020 12:25
Veld 3 Sport Village (Semiveld)
Nr. 433076
JD4
Dieren
Thuis
21-03-2020
Nr. 429699
JD4
EHV
Thuis
28-03-2020
Nr. 429702
Lochem JD1
JD4
Uit
28-03-2020
Nr. 433077
JD4
Arnhem JD2
Thuis
04-04-2020 08:45
veld 4 (Zand)
Nr. 433078
Scheidsrechters: Jente Ogterop, Julienne IJzerman
Flevoland
JD4
Uit
04-04-2020 09:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 429706
JD4
Overbetuwe JD2
Thuis
18-04-2020 11:45
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 433079
JD4
Goor
Thuis
09-05-2020
Nr. 429711
Upward JD3
JD4
Uit
09-05-2020
Nr. 433080
Dieren
JD4
Uit
16-05-2020 11:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 429714
JD4
Bemmel JD2
Thuis
16-05-2020
Nr. 433081
EHV
JD4
Uit
06-06-2020
Nr. 429717
JD4
Lochem JD1
Thuis
06-06-2020
Nr. 433082
JD4
Flevoland
Thuis
13-06-2020
Nr. 429720
Arnhem JD2
JD4
Uit
13-06-2020
Nr. 433083

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens D Lente 2e klasse A".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens D Lente 3e klasse B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen JD15401257012
2.Ares JD25401177012
3.Apeldoorn JD4430117809
4.Zwolle JD45203151506
5.Flevoland JD1410331103
6.Zutphen JD2500553400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen JD15401348012
2.Apeldoorn JD4430126509
3.Deventer JD2430122409
4.Hardenberg JD14202162506
5.EHV JD2420261606
6.Kampen JD141038903
7.Holten-Rijssen MIX JD1500544900

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens D Lente 2e klasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens D Lente 3e klasse B".

OmmenZwollApeldZutphAres Flevo
Ommen JD16 - 04 - 312 - 0
Zwolle JD41 - 22 - 6
Apeldoorn JD49 - 2
Zutphen JD21 - 71 - 4
Ares JD23 - 13 - 0
Flevoland JD11 - 20 - 5
HolteOmmenHardeApeldEHV JKampeDeven
Holten-Rijssen MIX JD10 - 30 - 11
Ommen JD116 - 211 - 0
Hardenberg JD18 - 25 - 43 - 8
Apeldoorn JD411 - 09 - 0
EHV JD21 - 41 - 0
Kampen JD12 - 33 - 4
Deventer JD23 - 0