Meisjes B2

2e klasse Meisjes B regulier Poule A

8e in poule 2e klasse Meisjes B regulier Poule A
2e in poule 2e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
4
Druten MB1
1
Apeldoorn MB2
3
Oosterbeek MB2
1
Ares MB2
6
Lochem MB1
0
Zwolle MB3
1
PW MB1
1
Haackey MB1
Zaterdag 11 mei
2
Zwolle MB3
5
PW MB1
5
Druten MB1
1
Oosterbeek MB2
4
Haackey MB1
0
Apeldoorn MB2
3
Ares MB2
7
Lochem MB1

Wedstrijdschema

MB2
PW MB1
Thuis
25-05-2019 12:30
veld 2 (Semi)
Nr. 13041
Scheidsrechters: Roel ter Horst, Reinier Voute

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Haackey MB1139405212031
2.Lochem MB1139225123029
3.PW MB1136434126022
4.Zwolle MB3135352833018
5.Druten MB1134542922017
6.Oosterbeek MB2133191950010
7.Ares MB2133192661010
8.Apeldoorn MB213148163507
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zevenaar MB15500231015
2.Apeldoorn MB2540173012
3.Doetinchem MB153029709
4.Arnhem MB251134904
5.Westerduiven MB2502362202
6.Zutphen MB3501441101

Begeleiders (1)

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
13:00 – 14:30
Barbezetting 13:00-14:30: Meisjes B2

Team resultaten

ApeAreDruHaaLocOosPWMZwo
Apeldoorn MB23 - 42 - 12 - 21 - 41 - 31 - 1
Ares MB21 - 11 - 33 - 75 - 15 - 22 - 5
Druten MB14 - 16 - 12 - 22 - 25 - 14 - 11 - 1
Haackey MB14 - 012 - 12 - 23 - 05 - 15 - 0
Lochem MB16 - 26 - 14 - 11 - 45 - 12 - 56 - 0
Oosterbeek MB21 - 13 - 11 - 00 - 42 - 61 - 74 - 6
PW MB12 - 07 - 11 - 11 - 11 - 16 - 12 - 2
Zwolle MB32 - 15 - 03 - 01 - 50 - 12 - 5
ApeArnDoeWesZevZut
Apeldoorn MB21 - 02 - 1
Arnhem MB22 - 20 - 4
Doetinchem MB11 - 22 - 13 - 1
Westerduiven MB20 - 21 - 132 - 2
Zevenaar MB11 - 02 - 03 - 0
Zutphen MB30 - 11 - 3