Meisjes B2

1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB25500441015
2.Zwolle MB4530291209
3.Ommen MB15302122109
4.Ares MB55113101604
5.Zutphen MB45113102304
6.Zwolle MB5502392102

Begeleiders (5)

Spelers (13)

Team resultaten

Ares ZwollZwollZutphOmmenApeld
Ares MB53 - 35 - 11 - 7
Zwolle MB51 - 23 - 32 - 3
Zwolle MB42 - 0
Zutphen MB43 - 11 - 43 - 4
Ommen MB14 - 10 - 10
Apeldoorn MB210 - 011 - 0