Meisjes B2

6e in poule Meisjes B Lente 1e klasse A
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
2
Apeldoorn MB2
4
HCM MB1
1
Nijmegen MB2
0
Zutphen MB2
1
Upward MB2
1
Union MB2

Wedstrijdschema

MB2
Nijmegen
Thuis
04-04-2020 15:50
veld 2 (Semi)
Nr. 431985
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Corijn van den Bosch
HCM
MB2
Uit
18-04-2020
Nr. 431989
MB2
Zutphen MB2
Thuis
09-05-2020
Nr. 431992
Union MB2
MB2
Uit
16-05-2020 15:45
B-veld (Waterveld)
Nr. 431996
MB2
Upward MB2
Thuis
06-06-2020
Nr. 431999
Nijmegen MB2
MB2
Uit
13-06-2020
Nr. 432001

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCM MB111004203
2.Nijmegen MB211001003
3.Union MB210101101
4.Upward MB210101101
5.Zutphen MB210010100
6.Apeldoorn MB210012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB25500441015
2.Zwolle MB4530291209
3.Ommen MB15302122109
4.Ares MB55113101604
5.Zutphen MB45113102304
6.Zwolle MB5502392102

Begeleiders (5)

Spelers (13)

Team resultaten

ZutphApeldUpwarHCM MUnionNijme
Zutphen MB2
Apeldoorn MB22 - 4
Upward MB21 - 1
HCM MB1
Union MB2
Nijmegen MB21 - 0
Ares ZwollZwollZutphOmmenApeld
Ares MB53 - 35 - 11 - 7
Zwolle MB51 - 23 - 32 - 3
Zwolle MB42 - 0
Zutphen MB43 - 11 - 43 - 4
Ommen MB14 - 10 - 10
Apeldoorn MB210 - 011 - 0