Meisjes B2

1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
1
Zutphen MB3
1
Apeldoorn MB2
Zaterdag 12 september
8
Apeldoorn MB2
1
Twello MB1
5
Zutphen MB3
1
Upward MB3
3
Ares MB2
1
Zwolle MB3
Zaterdag 5 september
3
Twello MB1
3
Ares MB2
6
Zwolle MB3
3
Zutphen MB3

Wedstrijdschema

Zwolle MB3
MB2
Uit
26-09-2020 16:55
Mc Donalds(veld 3) (Zandveld)
Nr. 452780
MB2
Ares MB2
Thuis
03-10-2020 15:50
Autohaas (Water)
Nr. 452781
Scheidsrechters: Eva de Vries (K), Hans van 't Hul

Poule stand (1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB2321013207
2.Ares MB232108507
3.Zutphen MB331119804
4.Zwolle MB321017603
5.Twello MB1201141101
6.Upward MB3300321100

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollTwellZutphAres UpwarApeld
Zwolle MB36 - 3
Twello MB13 - 3
Zutphen MB35 - 11 - 1
Ares MB23 - 1
Upward MB3
Apeldoorn MB28 - 1