Meisjes B2

2e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MB35401189012
2.Apeldoorn MB25311155010
3.Ares MB252219708
4.Twello MB15212171907
5.Zutphen MB35122121605
6.Upward MB3500531800

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollTwellZutphAres UpwarApeld
Zwolle MB35 - 26 - 3
Twello MB13 - 34 - 1
Zutphen MB32 - 75 - 11 - 1
Ares MB23 - 11 - 1
Upward MB30 - 3
Apeldoorn MB28 - 11 - 0