Meisjes B2

1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
10
Apeldoorn MB2
0
Zwolle MB5
4
Ommen MB1
1
Zwolle MB4
3
Zutphen MB4
1
Ares MB5
Zaterdag 7 september
5
Ares MB5
1
Ommen MB1
3
Zwolle MB5
3
Zutphen MB4

Wedstrijdschema

Ares MB5
MB2
Uit
21-09-2019 14:10
Veld 2 Emotion (Semiveld)
Nr. 239609
MB2
Zutphen MB4
Thuis
28-09-2019 15:50
veld 2 (Semi)
Nr. 239613
Scheidsrechters: Joost Ouweneel, Derk Lodiers
Ommen MB1
MB2
Uit
05-10-2019 15:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 239615

Poule stand (1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB2220016006
2.Zutphen MB421106404
3.Ares MB521016403
4.Ommen MB121015603
5.Zwolle MB5201131301
6.Zwolle MB4200211000

Team resultaten

Ares ZwollZwollZutphOmmenApeld
Ares MB55 - 1
Zwolle MB53 - 3
Zwolle MB4
Zutphen MB43 - 1
Ommen MB14 - 1
Apeldoorn MB210 - 0