Meisjes B2

4e in poule Meisjes B najaarscompetitie 1e klasse C
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
2
Haackey MB1
1
Apeldoorn MB2
1
Ares MB1
2
Almelo MB1
4
Zutphen MB1
3
Twente MB2
Zaterdag 9 november
1
Apeldoorn MB2
3
Zutphen MB1
2
Ares MB1
0
Haackey MB1
Zaterdag 2 november
0
Twente MB2
1
Apeldoorn MB2
3
Haackey MB1
1
Almelo MB1
7
Zutphen MB1
1
Ares MB1

Wedstrijdschema

MB2
Ares MB1
Thuis
23-11-2019 15:50
Autohaas (Water)
Nr. 288758
Scheidsrechters: Ruben Zwaan, Maarten Verhoeven
Almelo MB1
MB2
Uit
30-11-2019 15:50
VDL (Waterveld)
Nr. 288762

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zutphen MB1330014509
2.Haackey MB132015406
3.Almelo MB132016606
4.Apeldoorn MB231023503
5.Ares MB131024903
6.Twente MB230035800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB25500441015
2.Zwolle MB4530291209
3.Ommen MB15302122109
4.Ares MB55113101604
5.Zutphen MB45113102304
6.Zwolle MB5502392102

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

HaackZutphTwentApeldAres Almel
Haackey MB12 - 13 - 1
Zutphen MB14 - 37 - 1
Twente MB20 - 1
Apeldoorn MB21 - 3
Ares MB12 - 01 - 2
Almelo MB1
Ares ZwollZwollZutphOmmenApeld
Ares MB53 - 35 - 11 - 7
Zwolle MB51 - 23 - 32 - 3
Zwolle MB42 - 0
Zutphen MB43 - 11 - 43 - 4
Ommen MB14 - 10 - 10
Apeldoorn MB210 - 011 - 0