Meisjes B4

1e in poule Meisjes B Lente 3e klasse F
3e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse F
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
5
Deventer MB5
1
Salland MB1
0
Zutphen MB4
0
Zwolle MB8

Wedstrijdschema

MB4
Deventer
Thuis
04-04-2020 16:15
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 429227
Scheidsrechters: Maud Brocken, Robert-Jan Hukshorn
Zwolle
MB4
Uit
18-04-2020 16:45
Mc Donalds(veld 3) (Zandveld)
Nr. 429232
MB4
Salland MB1
Thuis
09-05-2020
Nr. 429234
Zwolle MB8
MB4
Uit
16-05-2020
Nr. 429239
MB4
Zutphen MB4
Thuis
06-06-2020
Nr. 429240
Deventer MB5
MB4
Uit
13-06-2020
Nr. 429243

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB411005103
2.Deventer MB511005103
3.Zutphen MB410100001
4.Zwolle MB810100001
5.Salland MB110011500
6.Zwolle MB410011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MB25410238013
2.Deventer MB35410228013
3.Apeldoorn MB44202121006
4.Zwolle MB85203121406
5.Ares MB3510481803
6.Epe MB1400472600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB45500412015
2.Upward MB45401383012
3.Zwolle MB105212191007
4.Dieren MB15203232206
5.HCHN MB3511372304
6.Deventer MB6500516900

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

ZwollZwollZutphDevenApeldSalla
Zwolle MB8
Zwolle MB4
Zutphen MB40 - 0
Deventer MB55 - 1
Apeldoorn MB4
Salland MB1
ZwollAres DevenApeldMezenEpe M
Zwolle MB82 - 01 - 4
Ares MB32 - 46 - 5
Deventer MB37 - 12 - 0
Apeldoorn MB4
Mezen MB23 - 39 - 1
Epe MB10 - 6
HCHN ZwollDevenUpwarDiereApeld
HCHN MB35 - 0
Zwolle MB102 - 21 - 2
Deventer MB60 - 110 - 15
Upward MB49 - 017 - 010 - 0
Dieren MB16 - 02 - 4
Apeldoorn MB4