MO14-3

2e in poule Noord-Oost Nederland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 januari
7
Apeldoorn MO14-3
3
Hattem MO14-2
1
Zwolle MO14-7
5
Apeldoorn MO14-3
4
Hattem MO14-2
2
Zwolle MO14-7
Zondag 15 januari
3
Kampen MO14-1
3
Zwolle MO14-7
1
Mezen MO14-3
4
Zwolle MO14-7
2
Kampen MO14-1
2
Mezen MO14-3
Zondag 8 januari
2
Apeldoorn MO14-3
2
Mezen MO14-3
4
Hattem MO14-2
4
Apeldoorn MO14-3
6
Mezen MO14-3
3
Hattem MO14-2
8
Zwolle MO14-5
7
Zwolle MO14-7
5
Zwolle MO14-5
6
Kampen MO14-1
4
Zwolle MO14-7
4
Kampen MO14-1

Wedstrijdschema

Kampen MO14-1
MO14-3
Uit
12-02-2023 10:20
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1023419
Zaalleiding: Mezen, De (N.W.V.M.H.C.), Locatie: Sypel, De, Harderwijk
Mezen MO14-3
MO14-3
Uit
12-02-2023 11:10
Zaal kunststof ondergrond
Nr. 1023420
Zaalleiding: Mezen, De (N.W.V.M.H.C.), Locatie: Sypel, De, Harderwijk
MO14-3
Kampen MO14-1
Thuis
18-02-2023 09:15
Nr. 1023397
Scheidsrechters: Eva Ritsema, Luna Holtrop, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Kampen MO14-1
Hattem MO14-2
Thuis
18-02-2023 10:05
Nr. 1023398
Scheidsrechters: Eva Ritsema, Luna Holtrop, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
MO14-3
Zwolle MO14-5
Thuis
18-02-2023 10:55
Nr. 1023399
Scheidsrechters: Maud Meijvogel, Olivia Thunnissen, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.), Locatie: MHC Apeldoorn hal/ FSG Campus, Apeldoorn
Zwolle MO14-7
Hattem MO14-2
Thuis
18-02-2023 11:45
Nr. 1023400
Scheidsrechters: Maud Meijvogel, Olivia Thunnissen, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
Zwolle MO14-5
Mezen MO14-3
Thuis
18-02-2023 12:35
Nr. 1023401
Scheidsrechters: Anna Bruens, Olivia Wassenaar, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)
Zwolle MO14-7
Mezen MO14-3
Thuis
18-02-2023 13:25
Nr. 1023402
Scheidsrechters: Anna Bruens, Olivia Wassenaar, Zaalleiding: Apeldoornsche (M.H.C.)

Poule stand (2e in poule Noord-Oost Nederland - Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MO14-363211816011
2.Apeldoorn MO14-36231221509
3.Zwolle MO14-78233323009
4.Hattem MO14-26213262807
5.Zwolle MO14-56204263606
6.Kampen MO14-14130151406

Teambegeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollApeldZwollKampeHatteMezen
Zwolle MO14-71 - 58 - 24 - 4
Apeldoorn MO14-33 - 37 - 32 - 2
Zwolle MO14-58 - 72 - 15 - 66 - 10
Kampen MO14-13 - 32 - 2
Hattem MO14-24 - 24 - 42 - 3
Mezen MO14-31 - 44 - 36 - 3