Meisjes C6

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 september
4
Apeldoorn MC6
1
Twente MC7
2
Twello MC3
0
Zwolle MC10
Zaterdag 14 september
0
Zwolle MC10
10
Almelo MC4
1
Twello MC3
6
Apeldoorn MC6
Zaterdag 7 september
0
Almelo MC4
3
Twente MC7
9
Apeldoorn MC6
0
Zwolle MC10

Wedstrijdschema

Almelo MC4
MC6
Uit
28-09-2019 11:20
Contict (Zandveld)
Nr. 240014
MC6
PW MC4
Thuis
05-10-2019 13:15
veld 4 (Zand)
Nr. 240018
Scheidsrechters: Aniek Sijbring

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC6330019209
2.Twente MC7320110506
3.Almelo MC4311112504
4.PW MC4311110804
5.Twello MC3310231303
6.Zwolle MC10300302100

Team resultaten

TwellZwollApeldPW MCTwentAlmel
Twello MC32 - 01 - 6
Zwolle MC100 - 10
Apeldoorn MC69 - 04 - 1
PW MC4
Twente MC7
Almelo MC40 - 3