Meisjes C6

4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule G

1e in poule 4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule G
1e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
Deventer MC6
7
Apeldoorn MC6
2
Zwolle MC7
1
Meppel MC4
4
Flevoland MC4
3
Mezen MC5
Zaterdag 11 mei
6
Flevoland MC4
1
Deventer MC6
0
Mezen MC5
2
Zwolle MC7
2
Meppel MC4
2
Apeldoorn MC6

Wedstrijdschema

MC6
Zwolle MC7
Thuis
25-05-2019 16:00
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 16819
Scheidsrechters: Dirk van Weelderen, Lars Kreulen (K)
Flevoland MC4
MC6
Uit
01-06-2019 12:45
Zandveld
Nr. 16921
Locatie: Sportp. 'De West', DRONTEN - Veld 2

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC68620396020
2.Zwolle MC784221515014
3.Flevoland MC484042326012
4.Meppel MC483141824010
5.Mezen MC58215121707
6.Deventer MC68206123106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC69900557027
2.Losser MC196124112019
3.Goor MC394142121013
4.Ares MC89306183909
5.PW MC59207144006
6.Holten-Rijssen MC1500543400

Begeleiders (1)

Spelers (4)

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
16:00 – 17:30
Barbezetting 16:00-17:30: Meisjes C6

Team resultaten

ApeDevFleMepMezZwo
Apeldoorn MC68 - 06 - 08 - 04 - 0
Deventer MC61 - 73 - 44 - 11 - 3
Flevoland MC46 - 11 - 64 - 37 - 2
Meppel MC42 - 22 - 02 - 44 - 3
Mezen MC52 - 30 - 23 - 00 - 2
Zwolle MC71 - 12 - 12 - 1
ApeAreGooHolLosPWM
Apeldoorn MC67 - 06 - 07 - 17 - 0
Ares MC82 - 82 - 15 - 10 - 63 - 5
Goor MC32 - 45 - 25 - 10 - 04 - 1
Holten-Rijssen MC10 - 72 - 3
Losser MC12 - 34 - 03 - 114 - 06 - 1
PW MC50 - 62 - 40 - 5