Meisjes C6

5e in poule Meisjes C Lente 4e klasse H
6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse G
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Bemmel
MC6
Uit
18-04-2020 13:15
Veld 2 Henk Scholten Volvo (Zandveld)
Nr. 430418
AFGELAST,
MC6
QZ MC3
Thuis
09-05-2020
Nr. 430423
Oosterbeek MC5
MC6
Uit
16-05-2020
Nr. 430430
MC6
Westerduiven MC3
Thuis
06-06-2020
Nr. 430432

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westerduiven MC311005303
2.Upward MC611004203
3.Arnhem MC511004303
4.QZ MC311003203
5.Apeldoorn MC610103301
6.HCM MC510103301
7.Oosterbeek MC510013400
8.Ede MC510012300
9.Nijmegen MC710013500
10.Bemmel MC610012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MC45320127011
2.Goor MC2522113908
3.Upward MC452217508
4.Almelo MC3522110908
5.Lochem MC251229805
6.Apeldoorn MC6500541700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC65500267015
2.Twente MC75401218012
3.Almelo MC45212181107
4.PW MC45212161107
5.Twello MC3510472403
6.Zwolle MC10500512800

Begeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

BemmeApeldHCM MEde MArnheOosteWesteUpwarQZ MCNijme
Bemmel MC62 - 4
Apeldoorn MC63 - 3
HCM MC5
Ede MC5
Arnhem MC5
Oosterbeek MC53 - 4
Westerduiven MC35 - 3
Upward MC6
QZ MC33 - 2
Nijmegen MC7
ApeldAres UpwarGoor LocheAlmel
Apeldoorn MC60 - 60 - 42 - 3
Ares MC41 - 13 - 0
Upward MC41 - 03 - 1
Goor MC22 - 23 - 2
Lochem MC21 - 22 - 21 - 1
Almelo MC33 - 31 - 0
TwellZwollApeldPW MCTwentAlmel
Twello MC32 - 01 - 62 - 3
Zwolle MC101 - 30 - 10
Apeldoorn MC69 - 04 - 1
PW MC4
Twente MC78 - 2
Almelo MC43 - 40 - 3