Meisjes C6

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse G
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
1
Ares MC4
1
Upward MC4
2
Apeldoorn MC6
3
Almelo MC3
2
Lochem MC2
2
Goor MC2
Zaterdag 9 november
1
Lochem MC2
2
Ares MC4
1
Upward MC4
0
Apeldoorn MC6
3
Goor MC2
2
Almelo MC3
Zaterdag 2 november
0
Apeldoorn MC6
4
Lochem MC2
3
Ares MC4
0
Goor MC2
1
Almelo MC3
0
Upward MC4

Wedstrijdschema

MC6
Goor MC2
Thuis
23-11-2019 11:40
Veldhuis Advies (Zand)
Nr. 303135
Scheidsrechters: Maud van Engeland, Puck Haver
Ares MC4
MC6
Uit
30-11-2019 16:00
Veld 2 Emotion (Semiveld)
Nr. 303140

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MC432106207
2.Almelo MC332016506
3.Lochem MC231117404
4.Upward MC431112204
5.Goor MC231115704
6.Apeldoorn MC630032800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC65500267015
2.Twente MC75401218012
3.Almelo MC45212181107
4.PW MC45212161107
5.Twello MC3510472403
6.Zwolle MC10500512800

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

ApeldAres UpwarGoor LocheAlmel
Apeldoorn MC60 - 42 - 3
Ares MC41 - 13 - 0
Upward MC41 - 0
Goor MC23 - 2
Lochem MC21 - 22 - 2
Almelo MC31 - 0
TwellZwollApeldPW MCTwentAlmel
Twello MC32 - 01 - 62 - 3
Zwolle MC101 - 30 - 10
Apeldoorn MC69 - 04 - 1
PW MC4
Twente MC78 - 2
Almelo MC43 - 40 - 3