Meisjes C6

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse G
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MC45320127011
2.Goor MC2522113908
3.Upward MC452217508
4.Almelo MC3522110908
5.Lochem MC251229805
6.Apeldoorn MC6500541700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MC65500267015
2.Twente MC75401218012
3.Almelo MC45212181107
4.PW MC45212161107
5.Twello MC3510472403
6.Zwolle MC10500512800

Begeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

ApeldAres UpwarGoor LocheAlmel
Apeldoorn MC60 - 60 - 42 - 3
Ares MC41 - 13 - 0
Upward MC41 - 03 - 1
Goor MC22 - 23 - 2
Lochem MC21 - 22 - 21 - 1
Almelo MC33 - 31 - 0
TwellZwollApeldPW MCTwentAlmel
Twello MC32 - 01 - 62 - 3
Zwolle MC101 - 30 - 10
Apeldoorn MC69 - 04 - 1
PW MC4
Twente MC78 - 2
Almelo MC43 - 40 - 3