MO12-4

2e in poule Oost Nederland - C
1e in poule Oost Nederland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
2
Ares MO12-2
1
Twello MO12-2
0
HCHN MO12-1
3
Zwolle MO12-3
2
Apeldoorn MO12-3
1
Apeldoorn MO12-4

Wedstrijdschema

MO12-4
HCHN MO12-1
Thuis
09-03-2024 12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319919
Scheidsrechters: Emke Stroosma, Emma Van der Zee
Twello MO12-2
MO12-4
Uit
16-03-2024 12:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1319922
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Ares MO12-2
MO12-4
Uit
23-03-2024 08:30
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1319923
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
MO12-4
Zwolle MO12-3
Thuis
06-04-2024 10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319928
Scheidsrechters: Noor Sotthewes, Robert-Jan Hukshorn
MO12-4
Apeldoorn MO12-3
Thuis
13-04-2024 08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1319931
Scheidsrechters: Nora Boom, Lois Baars
HCHN MO12-1
MO12-4
Uit
20-04-2024 10:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319934
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
MO12-4
Twello MO12-2
Thuis
25-05-2024 12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319937
MO12-4
Ares MO12-2
Thuis
01-06-2024 14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319940
Zwolle MO12-3
MO12-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1319943
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MO12-311003003
2.Apeldoorn MO12-311002103
3.Ares MO12-211002103
4.Apeldoorn MO12-410011200
5.Twello MO12-210011200
6.HCHN MO12-110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MO12-45401197012
2.Apeldoorn MO12-353201610011
3.Mezen MO12-25311187010
4.Upward MO12-3511351804
5.Ede MO12-251043803
6.Arnhem MO12-2502331402

Teambegeleiders (6)

Spelers (14)

Team resultaten

TwellZwollApeldAres HCHN Apeld
Twello MO12-2
Zwolle MO12-3
Apeldoorn MO12-4
Ares MO12-22 - 1
HCHN MO12-10 - 3
Apeldoorn MO12-32 - 1
ApeldUpwarArnheMezenEde MApeld
Apeldoorn MO12-46 - 03 - 1
Upward MO12-30 - 52 - 4
Arnhem MO12-21 - 10 - 32 - 2
Mezen MO12-28 - 13 - 03 - 3
Ede MO12-21 - 20 - 12 - 0
Apeldoorn MO12-35 - 32 - 0