Veteranen H30-1

1e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
Nijmegen H30-2
Apeldoorn H30-1
Oosterbeek H30-1
Ares H30-1
Arnhem H30-1
Wijchen H30-1
Upward H30-1
Wageningen H30-1
Zondag 7 april
1
Zutphen H30-1
3
Upward H30-1
1
Wageningen H30-1
1
Oosterbeek H30-1
3
Wijchen H30-1
4
Apeldoorn H30-1
5
Ares H30-1
3
Arnhem H30-1
Zondag 24 maart
4
Nijmegen H30-2
7
Wijchen H30-1
5
Oosterbeek H30-1
3
Zutphen H30-1
1
Arnhem H30-1
2
Wageningen H30-1
4
Apeldoorn H30-1
3
Ares H30-1
Zondag 17 maart
2
Zutphen H30-1
4
Arnhem H30-1
6
Ares H30-1
4
Wijchen H30-1
3
Upward H30-1
2
Nijmegen H30-2
2
Wageningen H30-1
2
Apeldoorn H30-1

Wedstrijdschema

Nijmegen H30-2
H30-1
Uit
14-04-2024 13:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1165663
AFGELAST, Tweede genoemde team is niet aanwezig, Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
H30-1
Arnhem H30-1
Thuis
21-04-2024 10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165666
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Reinier Voute
Oosterbeek H30-1
H30-1
Uit
26-05-2024 13:00
Laag (Semiveld)
Nr. 1165670
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
H30-1
Upward H30-1
Thuis
02-06-2024 10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165674
Scheidsrechters: Reinier Voute, Hans van 't Hul

Poule stand (1e in poule Oost Nederland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn H30-11211105921034
2.Ares H30-1129035532027
3.Wageningen H30-1125432929019
4.Upward H30-1115153030016
5.Arnhem H30-1115062840015
6.Wijchen H30-1124263538014
7.Zutphen H30-1123273347011
8.Oosterbeek H30-111227294308
9.Nijmegen H30-211209264406

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 21 april
13:00
H45-1Ares H45-1
Scheidsrechters: H30-1
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)

Team resultaten

WijchZutphWagenUpwarOosteNijmeArnheAres Apeld
Wijchen H30-12 - 22 - 21 - 23 - 15 - 13 - 23 - 4
Zutphen H30-11 - 35 - 22 - 42 - 51 - 7
Wageningen H30-12 - 13 - 31 - 31 - 12 - 12 - 2
Upward H30-13 - 5 - 1 - 13 - 23 - 42 - 3
Oosterbeek H30-15 - 35 - 33 - 53 - 41 - 2 -
Nijmegen H30-24 - 73 - 54 - 37 - 30 - 4 -
Arnhem H30-1 - 4 - 33 - 65 - 32 - 13 - 50 - 7
Ares H30-16 - 45 - 09 - 44 - 25 - 33 - 4
Apeldoorn H30-17 - 16 - 14 - 33 - 18 - 14 - 3