Veteranen H30-1

1e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

H30-1
Zutphen H30-1
Thuis
10-03-2024 10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165645
Scheidsrechters: Reinier Voute, Hans van 't Hul
Wageningen H30-1
H30-1
Uit
17-03-2024 10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1165649
Locatie: Sportpark 'De Bongerd', Wageningen
H30-1
Ares H30-1
Thuis
24-03-2024 10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165654
Scheidsrechters: H1
Wijchen H30-1
H30-1
Uit
07-04-2024 10:45
Veld1 (Waterveld)
Nr. 1165659
Locatie: Sportpark Oosterweg, Wijchen
Nijmegen H30-2
H30-1
Uit
14-04-2024 13:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1165663
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
H30-1
Arnhem H30-1
Thuis
21-04-2024 10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165666
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Reinier Voute
Oosterbeek H30-1
H30-1
Uit
26-05-2024
Nr. 1165670
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
H30-1
Upward H30-1
Thuis
02-06-2024 10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165674
Scheidsrechters: Reinier Voute, Hans van 't Hul

Poule stand (1e in poule Oost Nederland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn H30-188004312024
2.Ares H30-175023221015
3.Wageningen H30-174122218013
4.Zutphen H30-173132427010
5.Wijchen H30-17304172009
6.Arnhem H30-17304152809
7.Upward H30-17214171907
8.Oosterbeek H30-17115172804
9.Nijmegen H30-27106132703

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 10 maart
12:45
D2Zevenaar D2-O
Scheidsrechters: H30-1
Hoofdveld PreZero (Water)
Zondag 24 maart
12:45
H30-3Nijmegen H30-3
Scheidsrechters: H30-1
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Zondag 21 april
13:00
H45-1Ares H45-1
Scheidsrechters: H30-1
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)

Team resultaten

WijchZutphWagenUpwarOosteNijmeArnheAres Apeld
Wijchen H30-11 - 23 - 15 - 13 - 2
Zutphen H30-15 - 22 - 51 - 7
Wageningen H30-12 - 13 - 31 - 32 - 1
Upward H30-13 - 51 - 13 - 42 - 3
Oosterbeek H30-15 - 33 - 51 - 2
Nijmegen H30-23 - 54 - 3
Arnhem H30-14 - 33 - 62 - 13 - 50 - 7
Ares H30-19 - 44 - 23 - 4
Apeldoorn H30-17 - 14 - 33 - 18 - 1