Jongens zaal D3

4e in poule Jongens D 2e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 december
4
PW JD2
3
Apeldoorn JD3
5
Gorssel/Epse JD1
3
Dalfsen JD2
2
Ares JD12C
1
PW JD2
2
Gorssel/Epse JD1
2
Ares JD12C

Wedstrijdschema

Epse JD1
JD3
Uit
05-01-2020 11:55
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317560
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1 Zaalleiding: PW
JD3
Ares JD12C
Thuis
05-01-2020 13:35
Nr. 317556
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1 Zaalleiding: PW
Dalfsen JD2
PW JD2
Thuis
12-01-2020 13:40
Nr. 317566
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
JD3
Epse JD1
Thuis
12-01-2020 14:30
Nr. 317564
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Dalfsen JD2
Ares JD12C
Thuis
12-01-2020 15:20
Nr. 317565
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Epse JD1
PW JD2
Thuis
12-01-2020 16:10
Nr. 317567
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
JD3
Ares JD12C
Thuis
12-01-2020 17:00
Nr. 317563
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Epse JD1
JD3
Uit
26-01-2020 13:45
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317571
Locatie: De Trefkoele, DALFSEN - veld 1 Zaalleiding: Dalfsen
Ares JD12C
JD3
Uit
26-01-2020 15:25
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317568
Locatie: De Trefkoele, DALFSEN - veld 1 Zaalleiding: Dalfsen
JD3
Dalfsen JD2
Thuis
02-02-2020 11:05
Nr. 317572
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1 Zaalleiding: PW
PW JD2
JD3
Uit
02-02-2020 12:45
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317576
Locatie: Deppenbroekhal, ENSCHEDE - veld 1 Zaalleiding: PW
Dalfsen JD2
JD3
Uit
09-02-2020 12:50
veld 1+2 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 317582
Locatie: Omnisporthal Apeldoorn, APELDOORN - veld 1+2 Zaalleiding: Ares

Poule stand (4e in poule Jongens D 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gorssel/Epse JD121107504
2.Ares JD12C21104304
3.PW JD221015503
4.Apeldoorn JD310013400
5.Dalfsen JD210013500

Begeleiders (5)

Spelers (14)

Team resultaten

PW JDDalfsAres GorssApeld
PW JD24 - 3
Dalfsen JD2
Ares JD12C2 - 1
Gorssel/Epse JD15 - 32 - 2
Apeldoorn JD3