Jongens zaal D3

2e klasse Jongens D Poule D

6e in poule 2e klasse Jongens D Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
4
Twello JD1
6
Zwolle JD4
3
Twello JD1
2
Salland JD1
3
Zwolle JD4
4
Mezen JD2
4
Apeldoorn JD3
9
Salland JD1
7
Goor JD1
2
Apeldoorn JD3
12
Goor JD1
0
Mezen JD2

Wedstrijdschema

JD3
Mezen JD2
Thuis
27-01-2019 10:00
Nr. 8283
Locatie: Zuidbroek, APELDOORN - veld 1. Zaalleiding: Apeldoorn
Salland JD1
JD3
Uit
27-01-2019 14:10
Nr. 8278
Locatie: Zuidbroek, APELDOORN - veld 1. Zaalleiding: Apeldoorn
Mezen JD2
JD3
Uit
03-02-2019 12:30
Nr. 8269
Locatie: De Spil, NIEUWLEUSEN - veld 1. Zaalleiding: Zwolle
Zwolle JD4
JD3
Uit
03-02-2019 14:10
Nr. 8288
Locatie: De Spil, NIEUWLEUSEN - veld 1. Zaalleiding: Zwolle
JD3
Zwolle JD4
Thuis
10-02-2019 10:50
Nr. 8282
Locatie: De Sypel, HARDERWIJK - veld 2. Zaalleiding: Mezen
Twello JD1
JD3
Uit
10-02-2019 13:20
Nr. 8290
Locatie: De Sypel, HARDERWIJK - veld 2. Zaalleiding: Mezen

Poule stand (6e in poule 2e klasse Jongens D Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goor JD14400304012
2.Salland JD14301331509
3.Twello JD14301141109
4.Zwolle JD44103122703
5.Mezen JD2410392803
6.Apeldoorn JD34004112400

Spelers (2)

Team resultaten

ApeGooMezSalTweZwo
Apeldoorn JD32 - 34 - 93 - 5
Goor JD17 - 212 - 0
Mezen JD20 - 2
Salland JD111 - 511 - 3
Twello JD13 - 24 - 6
Zwolle JD40 - 83 - 4