Jongens zaal D3

2e klasse Jongens D Poule D

3e in poule 2e klasse Jongens D Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Jongens D Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goor JD11010006918030
2.Salland JD1106046034018
3.Apeldoorn JD3105054137015
4.Twello JD1105053534015
5.Zwolle JD410307306309
6.Mezen JD210109237203

Spelers (2)

Team resultaten

ApeGooMezSalTweZwo
Apeldoorn JD32 - 38 - 34 - 93 - 51 - 2
Goor JD17 - 212 - 06 - 55 - 311 - 0
Mezen JD22 - 62 - 111 - 30 - 26 - 10
Salland JD13 - 52 - 311 - 59 - 211 - 3
Twello JD11 - 42 - 36 - 03 - 24 - 6
Zwolle JD42 - 60 - 83 - 42 - 52 - 7