Meisjes zaal C4

Wedstrijdschema

Ede MC3
Upward MC3
Thuis
08-12-2019 14:30
Nr. 312811
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MC4
Mezen MC3
Thuis
08-12-2019 15:20
Nr. 312810
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Flevoland MC2
Ede MC3
Thuis
08-12-2019 16:10
Nr. 312809
Scheidsrechters: Frédérique Verhoeven, Noa Ubbink, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Mezen MC3
Upward MC3
Thuis
08-12-2019 17:00
Nr. 312812
Scheidsrechters: Ilse Peters, Frédérique Verhoeven, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MC4
Flevoland MC2
Thuis
08-12-2019 17:50
Nr. 318957
Scheidsrechters: Ilse Peters, Noa Ubbink, Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MC4
Mezen MC3
Thuis
14-12-2019 14:30
Nr. 312813
Locatie: De Peppel, EDE GLD - veld 1 Zaalleiding: Ede
Flevoland MC2
MC4
Uit
14-12-2019 16:10
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312817
Locatie: De Peppel, EDE GLD - veld 1 Zaalleiding: Ede
Mezen MC3
MC4
Uit
04-01-2020 10:35
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312821
Locatie: 't Dok, DRONTEN - veld 1 Zaalleiding: Flevoland
Flevoland MC2
MC4
Uit
04-01-2020 12:15
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312818
Locatie: 't Dok, DRONTEN - veld 1 Zaalleiding: Flevoland
MC4
Ede MC3
Thuis
11-01-2020 09:30
Nr. 312824
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Flevoland MC2
Upward MC3
Thuis
11-01-2020 10:20
Nr. 312826
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Ede MC3
Mezen MC3
Thuis
11-01-2020 11:10
Nr. 312825
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
MC4
Upward MC3
Thuis
11-01-2020 12:00
Nr. 312823
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Mezen MC3
Flevoland MC2
Thuis
11-01-2020 12:50
Nr. 312828
Locatie: Hal Apeldoornse MHC FSG Campus, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Upward MC3
MC4
Uit
18-01-2020 14:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312831
Locatie: Valkenhuizen Arnhem, ARNHEM - veld 1 Zaalleiding: Upward
MC4
Ede MC3
Thuis
18-01-2020 16:10
Nr. 312827
Locatie: Valkenhuizen Arnhem, ARNHEM - veld 1 Zaalleiding: Upward
Upward MC3
MC4
Uit
09-02-2020 14:30
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312836
Locatie: Drielanden, HARDERWIJK - veld 1 Zaalleiding: Mezen
Ede MC3
MC4
Uit
09-02-2020 17:00
veld 1 (Zaal kunststof ondergrond)
Nr. 312833
Locatie: Drielanden, HARDERWIJK - veld 1 Zaalleiding: Mezen

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C 2e klasse F".

Spelers (12)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C 2e klasse F".