Zaalhockey Jongens A2

2e in poule Jongens A 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
3
Apeldoorn JA2
2
Zutphen JA2
14
Lochem JA11C
0
Flevoland JA2
8
Apeldoorn JA2
3
Ares JA2
2
Flevoland JA2
8
Zutphen JA2
9
Lochem JA11C
0
Ares JA2
Zondag 12 januari
1
Flevoland JA2
7
Apeldoorn JA2
2
Zutphen JA2
3
Lochem JA11C
3
Ares JA2
4
Flevoland JA2
4
Lochem JA11C
3
Apeldoorn JA2
6
Zutphen JA2
0
Ares JA2
Zondag 5 januari
0
Zutphen JA2
14
Lochem JA11C
1
Flevoland JA2
7
Apeldoorn JA2
4
Ares JA2
4
Zutphen JA2
5
Lochem JA11C
3
Apeldoorn JA2
4
Flevoland JA2
4
Ares JA2

Wedstrijdschema

JA2
Zutphen
Thuis
01-02-2020 09:30
Nr. 314450
Locatie: , - Zaalleiding: Apeldoorn
JA2
Ares JA2
Thuis
01-02-2020 09:30
Nr. 371005
Scheidsrechters: Jorth Pieterson, Jan-Jurre Maakal (K), Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Zutphen JA2
Flevoland JA2
Thuis
01-02-2020 10:20
Nr. 371009
Scheidsrechters: Jorth Pieterson, Jan-Jurre Maakal (K), Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Thuis
01-02-2020 10:20
Nr. 314454
Locatie: , - Zaalleiding: Apeldoorn
Ares JA2
Lochem JA11C
Thuis
01-02-2020 11:10
Nr. 371007
Scheidsrechters: Bas Koning, Daan Weissink, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Thuis
01-02-2020 11:10
Nr. 314455
Locatie: , - Zaalleiding: Apeldoorn
JA2
Zutphen JA2
Thuis
01-02-2020 12:00
Nr. 371006
Scheidsrechters: Bas Koning, Koen Venema, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Thuis
01-02-2020 12:00
Nr. 314453
Locatie: , - Zaalleiding: Apeldoorn
Flevoland JA2
Lochem JA11C
Thuis
01-02-2020 12:50
Nr. 371008
Scheidsrechters: Daan Weissink, Koen Venema, Locatie: Matenpark, APELDOORN - veld 1 Zaalleiding: Apeldoorn
Thuis
01-02-2020 12:50
Nr. 314452
Locatie: , - Zaalleiding: Apeldoorn
JA2
Twente
Thuis
01-02-2020 13:40
Nr. 314451
Locatie: , - Zaalleiding: Apeldoorn
JA2
Flevoland JA2
Thuis
09-02-2020 15:20
Nr. 371011
Locatie: Omnisporthal Apeldoorn, APELDOORN - veld 1+2 Zaalleiding: Ares
JA2
Lochem JA11C
Thuis
09-02-2020 17:00
Nr. 371010
Locatie: Omnisporthal Apeldoorn, APELDOORN - veld 1+2 Zaalleiding: Ares

Poule stand (2e in poule Jongens A 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Lochem JA11C88006410024
2.Apeldoorn JA286024118018
3.Zutphen JA283142731010
4.Flevoland JA29126165705
5.Ares JA29036205203

Begeleiders (1)

Spelers (11)

Team resultaten

ZutphTwentLocheHCHN Ares ApeldFlevo
Zutphen JA20 - 146 - 02 - 53 - 0
Twente JA2
Lochem JA11C8 - 25 - 314 - 0
HCHN JA2
Ares JA24 - 40 - 53 - 4
Apeldoorn JA23 - 28 - 3
Flevoland JA22 - 80 - 74 - 41 - 7