Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerMaandag 27 mei
Ares MO12-4
MO12-5
Uit
27-05-2024
17:30
Notariskantoor Schuite veld 4 (Zandveld)
Nr. 1320351
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Vrijdag 31 mei
DS1
Nunspeet S1-mix
Thuis
31-05-2024
21:00
Veld 4 - (zand)
Nr. 1335064
DS3
Mezen S2-mix
Thuis
31-05-2024
21:00
Nr. 1335060
DS3
Lelystad S1-mix
Thuis
31-05-2024
21:30
Nr. 1335062
Mezen S1-mix
DS1
Uit
31-05-2024
20:30
Top en Top - veld 1 (Zandveld)
Nr. 1335059
Locatie: Sportpark Langezand, Lelystad
Twello S1-mix
DS2
Uit
31-05-2024
21:00
ABN AMRO(veld 1) (Waterveld)
Nr. 1334722
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zwolle DS1
DS2
Uit
31-05-2024
21:30
ABN AMRO(veld 1) (Waterveld)
Nr. 1334723
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zaterdag 1 juni
Thuis
01-06-2024
08:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr.
Benjamins en Funkids
JO14-2
Arnhem JO14-1
Thuis
01-06-2024
08:30
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1320746
Scheidsrechters: Derk Lodiers, David Dikkers
MO12-1
Zwolle MO12-1
Thuis
01-06-2024
08:50
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319709
Scheidsrechters: Philip Kroes, Gijs Roeders
MO9-3
Ares MO9-1
Thuis
01-06-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel A
Nr. 1295307
wordt door ouders begeleid
MO9-1
Epe MO9-1-mix
Thuis
01-06-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel B
Nr. 1295396
wordt door ouders begeleid
MO10-4
Deventer MO10-2
Thuis
01-06-2024
09:00
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr. 1295766
wordt door ouders begeleid
JO10-2
Zutphen JO10-1
Thuis
01-06-2024
09:15
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1294198
wordt door ouders begeleid
JO9-1
Zwolle JO9-2
Thuis
01-06-2024
09:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel B
Nr. 1293908
wordt door ouders begeleid
MO8-1
Mezen MO8-Rood
Thuis
01-06-2024
09:40
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel A
Nr. 1294387
wordt door ouders begeleid
trimZa
Thuis
01-06-2024
10:15
Veld 4 - (zand) - Deel CD
Nr.
Zaterdagtrimmers
JO14-1
Hattem JO14-1
Thuis
01-06-2024
10:20
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280970
Scheidsrechters: Reinier Voute, David Dikkers
MO10-1
Nunspeet MO10-1
Thuis
01-06-2024
10:30
Veld 4 - (zand) - Deel AB
Nr. 1295938
wordt door ouders begeleid
MO10-2
Twente MO10-4
Thuis
01-06-2024
10:30
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel CD
Nr. 1295798
wordt door ouders begeleid
MO12-3
HCHN MO12-1
Thuis
01-06-2024
10:40
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319938
Scheidsrechters: Carmen Holthuis, Robert-Jan Hukshorn
JO10-1
Zwolle JO10-2
Thuis
01-06-2024
10:40
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi) - Deel AB
Nr. 1294149
wordt door ouders begeleid
JO16-1
Leiden JO16-1
Thuis
01-06-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280311
Scheidsrechters: Peter van Bottenburg, Reinier Voute
MO12-5
Ede MO12-3
Thuis
01-06-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1320358
Scheidsrechters: Estée Bout, Kato Cashoek
MO12-6
Oosterbeek MO12-3
Thuis
01-06-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1331350
Scheidsrechters: Saar Fortgens, Lenthe Nieuwenhuis
JO18-1
HVA JO18-1
Thuis
01-06-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1198452
Scheidsrechters: Menno Bax, Hans van 't Hul
MO12-4
Ares MO12-2
Thuis
01-06-2024
14:10
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1319940
Scheidsrechters: Ruben Boon, Alexander Hanselaar
MO14-3
Flevoland MO14-1
Thuis
01-06-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319098
Scheidsrechters: Julie Klopman, Luna Willemsen
MO16-5
Deventer MO16-6
Thuis
01-06-2024
15:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1318758
Scheidsrechters: Jord Scheffer, Rutger Radstok
JO16-2
PW JO16-2
Thuis
01-06-2024
16:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1334038
Scheidsrechters: Twan Bouwman, Douwe Brandt
MO14-6
Ares MO14-3
Thuis
01-06-2024
16:10
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1319290
Scheidsrechters: Lasse Van Hogen, Philip In 't Veld
Epse MO8-1
MO8-4
Uit
01-06-2024
08:45
Veld 1 (C) (Zandveld)
Nr. 1294417
Locatie: Sportcomplex "Het Hassink", Epse
Mezen MO14-4
MO14-5
Uit
01-06-2024
08:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319439
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Zutphen MO12-1
MO12-2
Uit
01-06-2024
09:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1319859
Locatie: Zuidveen, Zutphen
Arnhem MO8-2
MO8-3
Uit
01-06-2024
09:00
Veld 2 (C) (Semiveld)
Nr. 1294328
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Meppel MO9-2
MO9-2
Uit
01-06-2024
09:00
Veld 2 (C) (Zandveld)
Nr. 1295118
Locatie: Sportpark Koedijkslanden, Meppel
Zwolle JO8-2-mix
JO8-1
Uit
01-06-2024
09:00
Stern(veld 7) (D) (Zandveld)
Nr. 1293756
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Ares MO9-3
MO9-4
Uit
01-06-2024
10:15
Appmanschap veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1295276
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Goor MO10-1-mix
MO10-3
Uit
01-06-2024
10:30
Veld 1 (AB) (Semiveld)
Nr. 1295688
Locatie: Sportpark Rubensstraat, Goor
Ares MO14-5
MO14-4
Uit
01-06-2024
10:50
Emotion veld 2 (Waterveld)
Nr. 1319560
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Oosterbeek MO16-4
MO16-6
Uit
01-06-2024
11:00
Hoog (Semiveld)
Nr. 1318788
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', Oosterbeek
Kampen MO16-1
MO16-3
Uit
01-06-2024
11:05
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1318550
Locatie: Sportpark Hagenbroek, Kampen
Hattem MO16-1
MO16-2
Uit
01-06-2024
11:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318149
Locatie: Hazenakker, Hattem
PW MO10-3
MO10-5
Uit
01-06-2024
11:45
Veld 1 (CD) (Semiveld)
Nr. 1295797
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
Ares MO16-4
MO16-4
Uit
01-06-2024
12:10
Volvo Nieuwenhuijse veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318549
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
EHV JO12-1
JO12-1
Uit
01-06-2024
12:20
2 KG Water (Waterveld)
Nr. 1320889
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE
Mezen MO14-1
MO14-1
Uit
01-06-2024
12:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1281298
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Lochem MO14-1
MO14-2
Uit
01-06-2024
13:20
Kg 1 (Zandveld)
Nr. 1318991
Locatie: Lochem, Lochem
Kampong MO16-2
MO16-1
Uit
01-06-2024
14:00
Kunstgras 8 (Waterveld)
Nr. 1280072
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
Zondag 2 juni
H30-1
Upward H30-1
Thuis
02-06-2024
10:15
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165674
Scheidsrechters: Reinier Voute, Hans van 't Hul
D30-2
Dieren D30-1
Thuis
02-06-2024
11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1278768
Scheidsrechters: H2
H2
Deventer H2-O
Thuis
02-06-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165461
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, David Dikkers
Zevenaar D2-O
D2
Uit
02-06-2024
10:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1163492
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
Deventer D30-1
D30-3
Uit
02-06-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1164349
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
PW H45-1
H45-1
Uit
02-06-2024
10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1298463
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
Zevenaar D1
D1
Uit
02-06-2024
12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1157495
Locatie: Sportpark 'Hengelder', Zevenaar
Epse D30-1
D30-1
Uit
02-06-2024
14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1164513
Locatie: Sportcomplex "Het Hassink", Epse
EHV H1
H1
Uit
02-06-2024
14:45
1 KG water (Waterveld)
Nr. 1154998
Locatie: Wesselerbrink-Noord, ENSCHEDE