Alleen coaches/managers kunnen een veld reserveren voor een oefenwedstrijd. Clubhuis open? Vraag tijdig aan!
Lees meerMaandag 6 mei
Ares MO16-4
MO16-3
Uit
06-05-2024
18:45
Notariskantoor Schuite veld 4 (Zandveld)
Nr. 1318540
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Dinsdag 7 mei
Ares MO18-4
MO18-3
Uit
07-05-2024
19:00
Notariskantoor Schuite veld 4 (Zandveld)
Nr. 1212878
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Zaterdag 11 mei
MO18-1
HCM MO18-1
Thuis
11-05-2024
12:10
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1212550
Scheidsrechters: Reinier Voute, David Dikkers
MO18-4
Twente MO18-4
Thuis
11-05-2024
12:20
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1212830
Scheidsrechters: Evie-Louise van Brink, Annemijn Luijckx
MO18-2
Zwolle MO18-2
Thuis
11-05-2024
12:30
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1212492
Scheidsrechters: Jorrit van t Hul, Tim Heisterkamp
JO14-1
AthenA JO14-2
Thuis
11-05-2024
14:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1280961
Scheidsrechters: Andy vd Stelt, Peter van Bottenburg
JO18-2
Bully JO18-1
Thuis
11-05-2024
14:20
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1212256
Scheidsrechters: David Dikkers, Imke Balkema
JO18-1
Deventer JO18-1
Thuis
11-05-2024
15:50
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1198450
Scheidsrechters: Ruben Zwaan, Hans van 't Hul
Eemvallei MO14-1
MO14-1
Uit
11-05-2024
10:20
d'Ouwe Steen, Veld 1, Caraiben 1, 3825ZN Amersfoort (Semiveld)
Nr. 1281289
Locatie: Sportpark Caraiben, Amersfoort
Arnhem MO18-2
MO18-3
Uit
11-05-2024
11:40
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212885
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Kromme Rijn MO16-1
MO16-1
Uit
11-05-2024
12:00
Handelsbanken (Waterveld)
Nr. 1280067
Locatie: Sportpark Tolhuislaan, Bunnik
Myra JO16-1
JO16-1
Uit
11-05-2024
12:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280305
Locatie: Sportlaan Oost (Myra), Amstelveen
Mezen MO18-3
MO18-5
Uit
11-05-2024
12:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1213051
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
Arnhem JO18-2
JO18-3
Uit
11-05-2024
13:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1212435
Locatie: Sportpark Beekhuizen, Velp
Zondag 12 mei
D30-3
EHV D30-1
Thuis
12-05-2024
10:00
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1164331
Scheidsrechters: Hans van 't Hul, Philip Kroes
H45-1
Epe H45-1
Thuis
12-05-2024
10:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1298454
Scheidsrechters: H2
D30-2
Arnhem D30-1
Thuis
12-05-2024
11:00
Veld 2 - De Weerd Verkeersopleidingen (semi)
Nr. 1278777
Scheidsrechters: David Dikkers, René van de Hel
D2
Nijmegen D16
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld 1 - Lodiers & Partners (water)
Nr. 1163481
Scheidsrechters: D30-3
H30-3
Doetinchem H30-1
Thuis
12-05-2024
12:45
Hoofdveld PreZero (Water)
Nr. 1165809
Scheidsrechters: Derk Lodiers, Hans van 't Hul
Nijmegen H30-2
H30-1
Uit
12-05-2024
11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1165663
Locatie: Sportpark d'Almarasweg, Nijmegen
HCHN H1
H2
Uit
12-05-2024
14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1165441
Locatie: Sportpark Gagelman, Nijverdal
Union H1
H1
Uit
12-05-2024
14:45
C-veld (Waterveld)
Nr. 1154987
Locatie: Sportpark 'De Kluis', Malden